Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le az unoka...

Hogy szoktassam le az unoka öcsémet a kutyám terrorizálásárol?

Figyelt kérdés
Unokaöcsén álandoan piszkálja és bántja a kutyám a kint van az udvaron(szobakutya). Az apja nem szól rá csak röhög rajta.. Hiába mondom neki hogy hagyja abba.. ma már majdnem megharapta öt pedig higetetlen birka türelmü a kutya.. Szadizhatnám öt egésznap akkor sem harapna meg. De az unokaöcsémböl már annyira elege van a kutyának is meg nekem is félek hogy meg fogja harapni öt és akkor még én lennék a rossz mert hogy 'neveletlen' a kutya persze ez nem igaz hihetetlen jol nevelt!!!
2012. máj. 6. 22:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
4 éves kisfiunak nem fogom azt mondani hogy halott ember vagy... és ha elolvastad volna az elözö kommenteimet nem javasolnál olyat hogy menjek el turázni... De mind1 azért köszönöm!
2012. máj. 7. 07:52
 12/30 anonim ***** válasza:
nem derült ki, ki lakik kinél, és ki van otthon ... pedig én is kérdeztem
2012. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Együtt lakik az egész család Nagyszüleimnél.

De, akár náluk laknánk akár ök laknának nálunk akkor sem mondanám egy 4 évesnek hogy halott vagy! Mert szerintem szánalmas..

2012. máj. 7. 18:52
 14/30 mantis religiosa ***** válasza:

Nos! Értelmes emberek számára valóban szánalmasan hangzik, de ezeknek a pokémon-on, meg bájonikül-ön, szocializálódott, csokiscsipszen nevelt-nevelkedett nemzedék ilyeneket lát-hall szinte mindenütt, így ezt biztosan érteni fogja, még ha a konkrét jelentésével nincs is tisztában.


Én 4 éves koromban nem voltam ugyan egy szófogadó mintagyerek, de serdülőkori lázadó időszakomig sohasem nevettem ki szüleimet, nem is volt ilyen ingerenciám.

2012. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Én sem nevettem ki anyukámat! Számomra ez felháboritó és megdöbbentő, hogy egy 4 éves kineveti a szüleit! Én ezt biztos nem fogom hagyni a gyerekemnek de, azt sem , hogy kezet emeljen egy,állatra!!
2012. máj. 8. 14:34
 16/30 anonim ***** válasza:

Hello, megint írok.

Lehet, hogy nem ezer százalékos koncentrálással olvastam el minden szót, de abban azért elég biztos vagyok, hogy ezidáig (mármint addig, hogy nekem meg nem válaszoltad, hogy szánalmasnak tartod, hogy egy 4 évesnek ilyet mondanék) nem derült ki, hogy a kiscsávó mindössze 4 éves.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de úgy gondolom ha a kölyöknek van arra esze és van benne elég rosszindulat arra, hogy egy kutyát b@szogason és bántson, akkor engem meg nem érdekelne, hogy még kicsi és csak 4 éves, én biztos helyreraknám és leállítanám, hogy soha többé ne tegyen ilyet.

Nyugodtan mondd, hogy hülye vagyok, de nekem fontosabb lenne a kutyám, mint a kis kretén uncsitesóm...

2012. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

(én is)

ha húzná a fülét, akkor én is húznám az övét, hogy Na, öcsi, jól esik?


csak utána figyelni, meg ne bosszulja a kutyán!

2012. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem hülyézlek le! Csak kinyilvánitottam a véleményem! Mondjuk én egy 8 évesnek sem mondanám de öt már bátrabban tarkón vágnám!
2012. máj. 10. 19:32
 19/30 A kérdező kommentje:
Igazából én is attol félek hogy megbosszulja mikor nem figyel senki! Mert olyan kis rosszindulatu! Én még ilyen gonosz kis kölyökkel nem találkoztam...pedig voltam már körülvéve egyszerre tiz ilyen kis sajt kukaccal!:| rémes volt!
2012. máj. 10. 19:34
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok elhinni mi történt az elöbb!! Lent voltunk az udvaron megjöttek unokaöcsémék elkezdte szaglászni a kutya a kisfiut tényleg éppen csak oda ment már ráütött a kutyára rászoltam ráütött a kutyára,rácsaptam a kezére megint megütötte megint rácsaptam arrébb ment utána oda bement az apjához hogy neki fáj a keze kijött az apja kint volt unokahugom is.. Keresztapám azt hitte ö volt szolltam hogy én voltam mert hogy megütötte a kutyámat akkor ott elkezdett ugatni erre jobb szó tényleg nincs oda jött meghuzta a hajam mintha én lennék a gyökér és nem a kisfia... És akkor mondom neki hogy enged el a hajam beleálitottam a körmöm elenged mondom neki hogy uristen legyél már férfi rám néz ilyen kiha én nem nézéssel és akkor kimegy a kapun!! Komolyan ez nonszesz amit ezek művelnek!!! Ti mit szóltok ehhez?? Kinek adtok igazat??
2012. máj. 11. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!