Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le az unoka...

Hogy szoktassam le az unoka öcsémet a kutyám terrorizálásárol?

Figyelt kérdés
Unokaöcsén álandoan piszkálja és bántja a kutyám a kint van az udvaron(szobakutya). Az apja nem szól rá csak röhög rajta.. Hiába mondom neki hogy hagyja abba.. ma már majdnem megharapta öt pedig higetetlen birka türelmü a kutya.. Szadizhatnám öt egésznap akkor sem harapna meg. De az unokaöcsémböl már annyira elege van a kutyának is meg nekem is félek hogy meg fogja harapni öt és akkor még én lennék a rossz mert hogy 'neveletlen' a kutya persze ez nem igaz hihetetlen jol nevelt!!!
2012. máj. 6. 22:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
hát írtad hogy szobakutya akkor nem tudod ugy csinálni hogy csak akkor legyen kint mikor ki kell mennie akkor is elviszed sétálni és akkor bizos hogynem lesz együtt az unokaöcséddel .. nagyon felbosszantott a helyzeted hogy lehet így gyereket nevelni ..
2012. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ö egy nagyon társasági kutya! És mikor kimegyünk beszélgetni, sütögetni vagy bármi szeretem ha ott van. De ha tudom hogy itthon/kint van unokaöcsém nem viszem le! Elég ritka mikor itthon vannak hála istennek nagyon keveset vannak itthon! De persze az elkerülhetetlen ha hazaérnek és kint vagyunk a kutyával rögtön nem tudom öt behozni...
2012. máj. 11. 20:36
 23/30 anonim ***** válasza:
hát akkor hagyd hogy megharapja és akkor nem fogja piszkálni mikor én kicsit voltam mamám kutyája megharapott a szemem alatt de én nem bántottam csak megöleltem és nem tetszett neki utána féltem tőle amíg élt szegény pedignem volt harapós kutyus és írtad ha jól emlékszem hogy a nagymamádnál laktok mint szóval hogy nem az ő házuk így nem tehetnek ki meg a kutyusodat sem
2012. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem! Nagyiék meg imádkák őt!:) ezzel a megharapos dologgal meg az a baj hogy annyira birka türelmű a kutya pedig yorkie hogy az valami hihetetlen .több hétig meg csak nem hagyhatom hogy bántsa öt://
2012. máj. 11. 23:20
 25/30 anonim ***** válasza:
nincs több ötletem nagyon sajnálom a kutyusodat és foggalmam nicns hogy én mit tennék a helyedben :// remélem találtok valami középutat :) az utolsó kettő voltam :D
2012. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megprobáltál segiteni!!:))
2012. máj. 12. 12:45
 27/30 anonim ***** válasza:
Úristen..szerintem énmár vagy fejbelőttem volna magam vagy letéptem és leordibáltam volna a kissrác fejét...-.- na ezektől a szánalmas emberektől kapok idegbajt..Voltmár ilyen amikor sétáltam vele odajött egy kiscsaj kb 6-7 éves lehetett..aranyos volt meg minden..mondta hogy decuki kutya megfogta a pórázt felemelte a kutya meg a nyakörvtől fulldokotllt..aztán mondtam neki még szépen hogy ne mert ez fáj neki..aztán meg elkezdett a kutya játszani vele ő meg azthitte harap és ráütött,de olyan erőset hogy azthittem eltörik a gerince..mondtam hogy ne!! aztán megismételte..énmeg megragadtam a kezét belemélyesztettem a körmeimet erősen megfogtam elszorítottam a vérkeringégét és elkezdtem ütni..és megkérdeztem hogy ez fáj e..olyan idegesítő hogy az ilyenktől mindig megőrülök..mégcsak 14 éves vagyok jött az annya prédikálni hogymajd mindjárt ő jól felpofoz..deén megmondtam neki hogy neszórakozzanak a kutyámmal meg velemse..megvontam a vállam és elsétáltam..annyira utállom az ilyeneket..eggyesével tépném le a körmöt arról a kezéről amelyikkel bántja a kutyát!!
2012. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Azért én nem verem agyon a gyereket... Én idegeneknek megsem engedem hogy hozzá nyuljanak!! Mondhatom hogy hála istennek a kutyám sem engedi meg hogy idegenek hozzá nyuljanak!! De én a szerintem még az anyját is elküldtem volna melegebb éghajlatra ha azt mondja hogy felpofoz!! Biztos hogy ott kö kövön nem maradt volna!!
2012. máj. 12. 19:14
 29/30 anonim ***** válasza:
a kezét ütöttem és kicsit túloztam..nem halt bele..kb annyira fájhatott mint a kutyának amit ő csinált vele..
2012. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam h nem halt bele.. Különben nem hiszem h itt 'beszélgetnénk'
2012. máj. 13. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!