Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájci fehér juhász? Mennyiben...

Svájci fehér juhász? Mennyiben külömbözik egy német juhásztól? Van Magyar országon ilyen tenyészet

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen kutyát de nem valami sokat találtam róla a neten. Német juhászom már volt és ehhez hasonló kutyát szerettem volna és nekem nagyon megtetszett ez a fajta mert olyan impozáns.
2012. máj. 7. 03:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Igen tudom . Megadom privátban az elérhetőségét , aki szeretné hívja fel..:)
2013. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Jöhet. Ez vicces lesz. :-)
2013. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
farkas és sfj...vajon van-e törzskönyvük a kölyköknek?
2013. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Fehér farkas és német Juhász nem svájci!
2013. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mert elég rég lehet. Nekem ezt csak mesélte.. De nem kell rosszindulatúnak lenni más vélemény miatt...
2013. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Ha egy kutyát farkassal kereszteznek, az hibrid lesz. A svájci a német juhászból lett kitenyésztve.
2013. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Már utána olvastam több helyen, elég furcsa , hogy ezt mondta . Minden esetre írtam neki levelet érdekel mit ír vissza:-)
2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 HRC válasza:

Persze,h van törzskönyve! MEOE által elismert faj. Mint SFJ.

(Az enyémnek is van) tartanak nekik fajtabemutatót,tenyésszemlét. Ugyan az az előírás vonatkozik a tenyésztésükre mint bmelyik másikra. Diszplázia szűrés stb. Az enyémet is megnézettem,tökéletes mind 3 szerencsére.


És vitatkoznék azzal aki azt állította,"nem agresszív". Valóban nem agresszív egy jó kutya nem is az,nem megy neki mindenkinek szó nélkül,de! Az én kutyám 4hónapos korától bátran és mély ugatással védte már a területet. 1éves korában már megállította,a betévedő idegent és morgással,ugatással jelezte ,hogy bejött és várt engem. Mostanra pedig ki van képezve örző-védő munkára,amire abszolut alkalmas és nagyon szereti. A mi kapunkon senki nem sétál be tőle. Ha én beengedem megszagolja,nem barátkozik,de nem harapja meg,hanem lefekszik és figyel engem. Ha engem bántanak támad. De bárkivel tudok úgy sétálni v beszélni h a kutya nyugodta,nem agresszíven és kiszámíthatóan viselkedik.

2013. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 HRC válasza:
ja h a farkas és fehér keresztezősnek van -e törzskönyve :) azt nemtom.. :DD
2013. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm az utolsónak, igen hasznos amit írtál. Sokan téves infókat tudnak a svájci juhászokról.. Az enyém egy kan kutya , most lett irvartalanítva.. Nemsokára két éves, de aki bejön a kapunkon legyen az távolabbi ismerős, úgy megy hozzá oda, mint a legjobb barátjához... Engem ez eléggé zavar, rajtam kívűl senkit se, mert azzal "nyugtatnak", hogy örüljek neki, hogy nem támad. Esetleg privátban tudnál nekem tanácsot adni? Nagyon megköszönném !:)
2013. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!