Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán hol van kutya...

Nyíregyházán hol van kutya futtató ahol aktív kutyások vannak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan most budapesten élek, de havonta 1-2 alkalommal hazautazunk a kutyámmal Nyíregyházára. Én konkrét futtatóról nem tudok, ami annak lenne kijelölve, de 2 helyre szoktam vinni. A SZŰV/TEGYEK mögött van egy játszótér és mellette egy dombos rész, ahol már sok kutyással találkoztam. Ráadásul mindegyik felszedte a kakit, akiket láttam.:) A másik a színház előtti park, ahol szintén összefutottunk már kutyásokkal, bár lényegesen kevesebbel. Nem tudom, hogy mennyire lehetne ezeken a helyeken elengedni a kutyákat, de az előbbinél szinte mindegyik kutya póráz nélkül szaladgált és nagyon jól érezte magát az enyém is.:)
2012. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ezt most találtam másik hasonló kérdésnél:


A belvárosban:

-Széna téri park

-Kossuth utca 69. számú garázssor és a Krúdy Gyula Gimi közötti füves rész


Örökösföld- Bujtos:

-Bujtosi szánkódomb/ Család u. -Jég u.

-Semmelweis u. -Törzs u. sarok, füves terület a parkolókig

-Törzs utca észak -Villanytelep közötti út két oldala

-Mák utcai kiserdő


Jósaváros:

-a volt Gyógyszertári Központ nyugati szegélye melletti út a csapadék vízgyűjtő csatorna mentés a Csaló köztől északra

- Törpe utca-Déri Miksa utca csomópont, a volt rutinpálya helyén


Déli lakótelep:

-a volt Vasvill Depóval szemben lévő terület a közút és a garázssor között

-Móricz Zsigmond utca, a volt Almatárolóval szembeni füves terület a Toldi utcától a Szarvas utcáig

-az Ér csatorna (VIII. főfolyás) mindkét oldala teljes hosszában a közigazgatási határig


Kert utcai lakótelep:

-Csemete utca-Vasúti pálya közötti, volt temető terület

Sóstógyógyfürdő

-Hotel Sóstó háta mögött az erdő széléig, a Múzeum falutól a Berenát utcáig

2012. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi legszívesebben az erdőbe visszük, csak sajnos (vagy valakinek szerencsére) ott kevés kutya van egy helyen. Elég szomorú, de Nyíregyen a kutyafuttatók olyan "semmilyenek".
2012. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én nyíregyi vagyok, bekerített futattó nincs. Mi is oda járunk, ahova az első írta, plusz a lőtérre. Meg a felüljáró alatti suliba járunk most középre, ha azt elégeztük, visszafogunk járni klubfoglalkozásra is. Mert ott jól nevelt kutyák, kutyaimádó gazdik vannak.
2012. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat majd lehet el látogatok oda. Picit messze van tőlünk de belefér.

Coelia a klub foglalkozásra hogy lehet be jutni vagy végig kell járni egy tanfolyamot?

Mert mi a másik kutya suliba járunk a meoe által üzemeltetettbe.

2012. máj. 7. 20:24
 6/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezem, hogy lehet e úgy jönni. Engedelmes vizsgája van a kutyádnak?
2012. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos. De tervezzük a jövőben.
2012. máj. 7. 20:35
 8/21 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha azt a felüljáró alattiba csinálnád? Nagyon jó suli, én is és a kutyám is imádja. Nemhiába járunk most középre.
2012. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
* nemhiába járunk most OTT középre. :)
2012. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

csak az a baj picit sokallom a tanfolyam árát.

Vagy minden tanfolyam végén lehet tenni engedelmes vizsgát?

2012. máj. 7. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!