Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán hol van kutya...

Nyíregyházán hol van kutya futtató ahol aktív kutyások vannak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 11:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Mindn tanfolyam vége engedelmes vizsgával zárul. Amúgy ha kiszámolod, kb a meoenál is ennyire jönni ki a foglalkozások összára, mire eljutnál a vizsgáig :).
2012. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Igen így értettem. akkor értem már hogy miért is ennyi egy tanfolyam. Csak sajnos nem tudunk olyan rendszerességgel járni. Ahogy a tanfolyam van mert minden 2. hétvégén nem vagyunk itthon ekkor ki maradna a foglalkozás. És így le maradnánk.

A meoenél olcsóbb mert ott kifizetem a tagság díjat és ingyenessé válik az engedelmes és az őrző-védő képzés. És egy évre így 9000 ezer. De sajnos itt nem lehet úgy haladni gondolom mint abba a suliba. Mivel az sokkal színvonalasabb is meg oda nem csak úgy becsatlakozik egy teljesen képzetlen kutya és a haladó kutyások meg sehova nem haladnak csak egy helyben toporognak.

2012. máj. 7. 21:11
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen értelek, ezért is nem a meoéhoz járunk. És nyáron sem érnétek rá?
2012. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de biztos hogy nem tudnék minden foglalkozásra kilyukadni. Jaj pedig de jó lenne :(
2012. máj. 7. 21:21
 15/21 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán sajnos egyáltalán nem használják ki a kutyafuttatókat. Mi is sokszor keresünk játszótársakat, de sose jön össze. Néha belefutunk 1-1 baráti körbe, akik együtt sétáltatnak, de azok általában nem ismerkednek.

Milyen fajta kutyád van egyébként kedves kérdező?

2012. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mi is így vagyunk vele belefutunk kisebb közösségekbe de ott már ki van alakulva a kör. Vagy a csoportba valamelyik kutya agresszívan lép fel idegen kutyákkal. Jah és Spánielem van.
2012. máj. 9. 21:14
 17/21 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


Ha hazamegyünk mi szívesen találkozunk veled!:) Az én kutyám minden kutyát imád, aki játszik vele! Ő egy kis bichon havanese, de nagy kutyákhoz van szokva és itt is van egy kis spániel barátja, akivel nagyokat bírkózik mindig.:)

2012. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi is jöhetünk? Alapítunk egy új "baráti kört" :D
2012. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok ismét


Hazaköltöztünk pár hónapra Nyíregyházára! Akkor van kedve valakinek csatlakozni hozzánk a séták alkalmával? Az én kutyusom nagyon szeret játszani és jó lenne neki egy játszótárs! Csatlakozna valaki hozzánk?:)


Egyébként facebookon indítottam egy csoportot Nyíregyházi kutyások névvel! Csatlakozzatok, hogy minél többen legyünk és jót játszanak a kutyusaink!:))

2012. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szia érdekelne ez a facebook csoport kaphatnék egy linket mert nem találom fent.
2012. szept. 5. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!