Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esőben is ugyan annyit vagytok...

Esőben is ugyan annyit vagytok lent a kutyával mint máskor szoktattok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem törpe uszkárom van, ilyen időben bent van nálunk, de ugyanamnyit megyünk ki mint máskor, mivel az udvaron van egy labrador és egy óriás schnauzer. Ilyenkormuszkár nehezen akar kimenni mozogni, de miután má kint vagyunk 5 perce, felenged, és futkározik össze vissza a fűben a többiekkel. Az órás séra után meg be sem akar jönni. Még este lesz egy órás séta, plusz 20 perc tanítás, de az bent.
2012. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Most jöttünk fel, hát ezt a nagy esőt nem élvezi már annyira :D Meg minden tiszta víz, gyorsan elvégezte amit kellett és nyomás haza :D A Gumi csizmát meg az eső kabátot én is megveszem magamnak :D Az nagyon jó ötlet!!! Most itthon játszik :D
2012. máj. 7. 17:10
 13/20 anonim ***** válasza:
Az enyém esőben és hidegben nem hajlandó kimenni a lakásból:) Szóval nem. Tegnap véletlen elkapott egy röpke vihar és sz@rrá áztunk, az nem zavarta. De ha kinyitom az ajtót és látja, hogy esik, fordul is vissza:)
2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

Beadtam a derekam...megcsörgettem itt a szobában a láncot, ekkor Argos megjelent az ajtóban az udvaron...ergó Ő szeretne sétálni...

Elmegyünk legalább 1 órára...gumicsizma és esőkabát nem ártana, igen :D

Majd csak nem ázok át annyira...

2012. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem, a kutyám utálja az esőt:) A ma délutáni hosszú (többnyire másfél órás) sétánk most 5 perc volt.

Úgyhogy most itthon kell őt lefárasztanom:)

2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szilvi!

Nem emlékszem már hol laksz, Pest rémlik, nemtom jól emlékszem-e.

Én az Ázsia Centerben vettem gumicsizmát, kivehető béléses, mintás 2500Ft volt, imádom :)))

2012. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nagy esőben a kutyára is adok esőkabátot (télre vettem neki egy kivehető béléses kabátot), nem szereti, ha nagyon vizes a bundája, lent még úgy-ahogy tűri, de amint hazaérünk, elkezd száguldozni a lakásban, dörzsöli magát a falhoz, meg mindenhez, aminél úgy érzi, megszáríthatja :D Hiába törlöm át ilyenkor, szerinte még mindig csurom víz és az szörnyű :DD
2012. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

Csepelen lakok...

Ősszel én is néztem ilyen csizmákat, de vagy kicsi volt és fel sem jött a vádlimra, vagy amelyik feljött, az nagyon nagy volt és kijárt belőle a lábam

2012. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezek elég fura méretezésűek. Nekem is 41-es lábam van, az úszásnak köszönhetően bazi erős vádlim van és érdekes módon pont jó rám ez a csizma.

Egyéb esetben pedig nem is hordok magasszárú csizmát, pont ezért, mert nem találok rám valót :D

2012. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

Na, megjöttünk. Kb. 3 km-ert mentünk, közben ismerőssel bandáztunk, vásároltam, busszal haza...másfél óra, elég is volt.

Átáztam teljesen a cipő miatt...Argos már bealudt :D

2012. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!