Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom meg, ha a három...

Honnan tudom meg, ha a három éves szálkásszőrű tacskó kutyusunk tüzel? Most ruházták ránk a barátaink, és szeretnénk, ha fajtiszta szálkásszőrű tacsijaink lennének, csak nem tudjuk, mikor vigyük fedeztetni. Szóval mik a jelek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kellene így beszélni senkinek sem .

De igaza van AJÁNDÉK KUTYA és te kihasználod és elletni akarod , ez nem szép dolog .

Pénzt akarsz csinálni , de tudod megkérdezném,hogy ha neked most ezt a kutyát súlyos pénzekért kellene megvenned egy jó kennelből ahhoz hogy szaporítani tudjál , akkor is megvennéd ? Áldoznál rá ennyi pénzt?

Nem biztos , de ez most jól jött , én csak az egyik kutyámat vettem 200 ezer ft ért . És még messze volt a felnőtt és tenyészthető kutyától , addig még ezer dolgot kellett megtennünk hogy egyáltalán almot hozhassak le tőle . Ami olyan alom legyen . Ne betegek és hibásak legyenek .

De te csak szaporító leszel és ezt soha nem fogod megérteni , és soha nem fogsz annyi pénzt áldozni a kutyádra mint én vagy más IGAZI tenyésztők!

2009. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Jó, én ezzel lezárom a témát. Sikerült meggyőznötök. Ugye milyen jó, hogy nem csak a googléba ütöttem be? Ugye, milyen jó, hogy kérdeztem? És szerintem ezel másoknak is segítünk, akik erre akarják adni a fejüket.

CSAK AZT NEM ÉRTEM, MIÉRT KELL TUSKÓ MÓDON OKTATNI AZ EMBERT. ÉRTÜNK SZÉP SZÓBÓL IS. Akinek nem inge...

2009. jún. 27. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!