Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idős korában kezdtetek...

Milyen idős korában kezdtetek a yorkitokra pólót, pulcsit vagy bármit adni?

Figyelt kérdés
Mikortól érdemes elkezdeni hozzá szoktatni?

2012. máj. 9. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónap lesz még sosem adtam rá semmi úgy van tartva mint akár egy német juhász nem fázik ő csak persze bent van.
2012. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy ezt megosztottad velem :D nagyon aranyos tőled,de én olyan válaszát várom aki viszont ad rá ruhát,azért köszi :)
2012. máj. 9. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én yorkimnak 2 háttakarója van, varrattam őket, és mindkettő ilyen fazonú: [link]

Mindkettő vízlepergetős, annyi, hogy az egyik polár béléses. (és tök szolid, fekete színű mindkettő)De azt tavaly odaadtam egy barátnőm öreg yorkijának, mert az enyém akkor is vígan elvan, ha -15 fokban sétálunk.

Kizárólag akkor adom rá, ha nagyon esik az eső, hogy ne ázzon szét, de ha nagyon esik, akkor úgyis csak pár percet vagyunk lent. Minden más esetben tökéletesen felesleges bármit is rájuk adni. Én szeptemberben vágatom le utoljára a szőrét, szóval télre pont megnő.

Nem kell hozzá szoktatni, mert a kutya szervezetének ellenállónak kell lennie. Vannak fázós kutyák, de attól még, hogy yorki, nem kell öltöztetni. Pláne ha nem fázik. Attól, hogy mi emberek fázunk, attól még ők nem.

2012. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

A hozzá szoktatást úgy értettem,hogy elviselje magán a ruha darabot.

2012. máj. 9. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
miért gondolkodsz most ilyesmin? Messze még a tél:)
2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 VBeata81 ***** válasza:
Nem kell nagyon hozzászoktatni. Ráadod, megdicséred, és mentek sétálni. De csak akkor kezdd majd el, ha az időjárás indokolja.
2012. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)
2012. máj. 9. 19:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod :)
2012. máj. 9. 19:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktattam. Séta előtt rátettem, és mentünk.
2012. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okés köszi :)
2012. máj. 9. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!