Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom a Rottim úgy...

Hogy tudom a Rottim úgy nevelni hogy csak énrám hallgasson?

Figyelt kérdés
Van egy szuka Rottim is de az mindenkit beenged senkit se bánt mert Faterék azt akarták úgy neveljem ne legyen agresszív,de most hozok egy kant is és őt úgy akarom nevelni hogy csak rám hallgasson és ha valaki bejön a portára egyből neki essen ne legyen kegyelem.Mert már túlzás hogy azt hiszik átjáróház sokan.

2012. máj. 9. 19:31
1 2 3
 1/23 VBeata81 ***** válasza:
45%
Sehogy! Jól értem, hogy vadállatot akarsz nevelni a kutyádból, a szüleid házában, csak mert neked nem tetszik a sok vendég?
2012. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem nem jól érted az már nem vendég aki azt hiszi hogy szó nékül bejön fateroméknak se tetszik már,és én se szeretem ha csak járkálnak főleg hogy mostanába sok betörés van.Ha tetszik ha nem,akkor is olyan kutyát nevelek belőle ha valaki bejön nekiugorjon.....Mert ellet mondva ne jöjjenek be de csak bejönnek szó nékül,és ha kell becsibészeltetem,ha ti nem mondtok jobb módszert........
2012. máj. 9. 19:49
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha valaki bemegy nekiugorjon? Remélem bazi nagy biztosításotok van és remélem számítasz arra is, h a kutya nagyon hamar lesz elaltatva...
2012. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Esélytelen.....Ki lesz egy olyan tábla rakva hogy vigyáz a kutya harap meg még-egy nagy hogy kutyával őrzött terület,és így nekünk semmi bajunk nem lesz belőle természetesen előre szólok mindenkinek hogy nem kell bejönni,de ha ez se hat felőlem szét is szedheti és még ha látom akkor se megyek ki.
2012. máj. 9. 20:11
 5/23 anonim ***** válasza:
ez felelőtlenség,nekem a dobermanom van, de senkit se enged be, ha meg látom, hogy be akar jönni, akkor visszahívom a kutyát, de nem is lett rá kiképezve
2012. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nekem rotim is van, és az is ilyen...az kissé agresszívabb a dobermannál, de SOHA SE BÁNT senkit, csak ha valaki be akar jönni, akkor morog és ugat rá, de nem bántja
2012. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A mostani kutyám Bessy is ugat csak ha bejönnek nem csinál semmit csak ugat és ugat,ez nem jó mert sok betörés van mostanába,meg azt se szeretjük már hogy sokan csengetés nékül bejönnek.
2012. máj. 9. 20:21
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom h hány kérdésnél kell még leírnom, de a betörés ellen nem a kutya a megoldás. Egy kutyának max egy ember jó, kettővel már esélytelen. Emberek meg ritkán törnek be egyedül. Ha esetleg mennek ,a kutyád megfogja az egyiket, a másik addig elmetéli a torkát és ennyi volt.

Ha félsz, akkor tessék venni riasztót bekötve a rendőrségre, de több security cég is foglalkozik ilyennel, ha beindul a riasztó akkor kimegy a biztonsági szolgálat ellenőrizni.


Azt már meg se kérdezem, h a kan és szuka hogyan lesz együtt tartva? Remélem a szuka már ivartalanítva van!

2012. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Te csak ne remélj semmit nincs ivartalanítva,ha lesznek kiskutyák elajándékozom őket.Ha valaki beakarja törzskönyveztetni annak odaadom a kutyák törzskönyvét addig.

Nem tudom hogy jösz te ahozz hogy megmond mivel őriztettem a házat inkább be lesz csibészeltetve és annyi ha valaki segíteni akkor hogy hogy tudom arra nevelni amire akarom irja le köszönöm,aki meg nem ne irjon ide

2012. máj. 9. 21:10
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

volt régebben egy keverék kutyám! nem volt valami húde vagány házörző,nem szerette az idegeneket ha bejöttek de nem tett ellene semmit! Max vakkantott egyet és duzzogva a helyére ment! Na mondom hozok egy ÖV-t, egy boxert! Na majd az! Persze! a kutya oktató azt mondta, hogy eltanulta a régitől hogy nem kell védeni a házat, itt a gazdi, ő a falka vezér, majd ő megvéd minket is! de segíteni ő sem akart, hogy kicsit határozottabban lépjenek fel! Aztán a keverék elpusztult sajnos(már öreg volt) a boxi most 4 éves! Gondoltam majd én megoldom! Megkértem idegeneket,(és néha még ismerősöket is) hogy hergeljék a kapun kivülről, csattogjanak, rázzák a kaput, ronggyal hadonásszanak előtte. Én addig bent voltam a házban és csak már mikor a nyála folyt az idegtől a kutyának akkor mentem ki lenyugtatni!

Most ott tartunk, hogy ha valaki megáll a kapu előtt, vagy becsönget, a kutya majd meg zavarodik, addig ugat, morog vicsorog, míg ki nem megyek!

DE!!!!! ha valaki van olyan tökös, hogy egy ilyen marcona kutya sem rémíti el, és belép a kapun (ha nincs zárva persze) akkor a kutya nem bántja! Tovább ugat, de ha rászól akkor is csak hátrál, meg jelzi h nem tetszik neki, de soha nem harapná meg! Nekem bőven elég! Mondjuk ő egy boxer, amugy is csendes fajta de ha ugat, akkor tudom h helyzet van. Így jobb h nem bánt senkit csak jelez, a marcona kinézete miatt ugy sem mer bejönni senki! Amugy egy nagyon játékos, idegenekkel is inkább csak játszani akar, nem akarja őket bántani.Mondjuk nem próbáltam még mi lenne ha nem lennék otthon és akkor jön be valaki, de ha van valaki olyan bátor és a kutyus mégis megtámadja akkor az így járt,az ő baja!

2012. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!