Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom a Rottim úgy...

Hogy tudom a Rottim úgy nevelni hogy csak énrám hallgasson?

Figyelt kérdés
Van egy szuka Rottim is de az mindenkit beenged senkit se bánt mert Faterék azt akarták úgy neveljem ne legyen agresszív,de most hozok egy kant is és őt úgy akarom nevelni hogy csak rám hallgasson és ha valaki bejön a portára egyből neki essen ne legyen kegyelem.Mert már túlzás hogy azt hiszik átjáróház sokan.

2012. máj. 9. 19:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Na legalább ebbe volt segítség köszi.
2012. máj. 10. 07:25
 12/23 anonim ***** válasza:
41%

Remélem ezt a lesznek kiskutyák dolgot a tenyésztőnek is megemlíted...


Aki akar tk-t, annak nem elég ha te odaadod a szülők papírjait. Azt csak és kizárólag te kérheted le, de előtte kell lennie alombejelentőnek.


És mint a rotik szerelmese, hadd "köszönjem meg" hogy tovább rontod a vérvonalat! Tudatlan kis majom!

2012. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Andizsuzsi ***** válasza:
Kutya ügyben nem akarok szólni, mert előttem már mindent elmondtak, és nem tudnék szalonképes lenni, csak egy kérdésem van: ZÁR? "az már nem vendég aki azt hiszi hogy szó nékül bejön".
2012. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
remélem, hogy egyszer téged is megtámad...
2012. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Megértem a gondodat.Elég baj,hogy a Rottweiler állomány így romlik....De sajnos nem csak a roti..Első tanácsom,ha harapós kutyát akarsz,hogy a kerítés legyen megbízható.A kaput úgy kellene megoldani,hogy csak csengetve tudjanak bemenni hozzátok.Jobb,ha a kerítésen,kapun nem lehet belátni,tehát valami ilyen stílusú kell.Magasságára is figyelj,min.2 méter lenne az igazi. Írom ezeket,mivel egy idegenekre valóban veszélyes kutyát szeretnél.S az ilyen nem nézi,hogy az az idegen idős,fiatal,terhes,nő esetleg gyerek.Ő csak támad és harap,mert idegen lépett a területére.Ezért írtam,hogy a csengőt és mindig zárt kaput.A mostani rotid is lehet esetleg megfelelő,komoly szaki ezt meg tudja mondani.Írtad,hogy ugat,de fél támadni.Ha megfelelő más szempontokból,a bátorságán lehet dolgozni,ha megvan a veleszületett bizalmatlanság az idegenekkel szemben.Mindenképp házhoz hívjál HOZZÁÉRTŐ szakembereket.A hagyományos csibészeléssel semmire sem fogsz menni,esetleg még rosszabbat csinálsz a kutyából.Ha az óvintézkedéseket meg tudod oldani,jelezz vissza,van még tanácsom.
2012. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Little Red.Mint roti tulajdonos,mi a véleménye,hogyan kell egy felnőtt Rottweiler viselkedjen a saját területén az idegenekkel szemben?Mert ha oda,ahol egy roti van az udvaron,simán bárki bármikor minden félelem nélkül besétál,ott baj van azzal a rotival.A Rottweiler nem egy jelzőkutya,hogy körbebohóckódja a betolakodókat.Ezt egy vizsla vagy egy Berni Pásztor is megcsinálja.Az ember őrzésre vesz Rottweiler-t,nem jelezni.Profi betörök ellen egy kutya sem tud védeni,az igaz,de a szomszédok már csak nem mind profik,ugye?
2012. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Little Red, Mért rontanám a vérvonalat??? A tenyésztő 100 év múlva is fogja tenyészteni,és én fajtatiszta kutyákat adok oda másnak vagy akkor ingyen.És ha utána ő nem figyel tegyükfel és felcsinálja vagy a kutyáját egy német-juhász??akkor mivan akkor az nem kutya?Ugyan úgy lehet szeretni egy keveréket is.
2012. máj. 10. 14:27
 18/23 anonim ***** válasza:

14:11-es! A roti nem úgy születik htudja mit kell csinálni egy emberrrel. Erre van a KIKÉPZŐ és az ÖV képzés.


Kedves kérdező: Tudod mi az a genotípus meg fenotípus? Vagy hogy mik azok az okok, amelyek alapján egy szuka és egy kan NEM tehető össze? Kötve hiszem. A tenyésztő viszont ezekkel tisztában van és ez alapján rakja össze a kutyákat, nem csak hasraütésre.

Plusz egy tenyésztő nem hagyja, h csak úgy egy kutya megtermékenyítse az épp tüzelő szukáját. Hidd el, ők megfelelően el tudják zárni a szukát.

Arról, h lehet szertni egy keveréket is csak annyit, h nekem pont németjuci-roti keverékem van.

[link]

2012. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Semmit, mert a hülyéket sajnos soha nem lehet jobb belátásra bírni.
2012. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Menjél aludni és hallgass,mondtam ne te mond már meg mi a jó és mi a nem.Te ha olyan okos vagy ne itt oktasd az észt hanem a parlamentben.
2012. máj. 10. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!