Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom a Rottim úgy...

Hogy tudom a Rottim úgy nevelni hogy csak énrám hallgasson?

Figyelt kérdés
Van egy szuka Rottim is de az mindenkit beenged senkit se bánt mert Faterék azt akarták úgy neveljem ne legyen agresszív,de most hozok egy kant is és őt úgy akarom nevelni hogy csak rám hallgasson és ha valaki bejön a portára egyből neki essen ne legyen kegyelem.Mert már túlzás hogy azt hiszik átjáróház sokan.

2012. máj. 9. 19:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen, a parlament és az állatvédelem totálisan egy és ugyanaz...Gondolom max 15 éves lehetsz...
2012. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
4 vagyok a te kedvedért de pszt
2012. máj. 10. 22:06
 23/23 anonim válasza:

A legtöbb kutya egy emberre hallgat a legjobban, a gazdájára, mivel őt tekintik "falkavezérnek". A rottweiler kifejezetten ilyen kutya, ő szinte senki másra nem hallgat, egy emberhez kötődik, esetleg még a család többi tagjára, az ott élőkre, de főleg rád fog. Persze ez nevelés kérdése is. Ha azt akarod, hogy csak te rád hallgasson, sokat kell vele foglalkoznod, tanítsd, játsz vele.

Arra a kérdésre, hogy hogy nevelj vadállatot a kutyából nem tudok válaszolni, én még sosem próbáltam az enyémből. De arra mindenképpen figyelj, hogy (ha esetleg ez sikerül) akkor, meglegyen a megfelelő biztonság, például tehát, hogy a kutya kerítésen keresztül ne tudjon megharapni senkit.

2012. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!