Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet felszedni a...

Miért nem lehet felszedni a sz*rt?!

Figyelt kérdés

Nem régóta van kutyám, lakáskutya újpesti panelrengeteg parkjaiban sétálunk a legtöbbet. Eddig sosem okozott fizikai vagy lelki fájdalmat felszedni a kutyasz*rt.

Miért van az, hogy nem tudok vele egy jót rohangálni, mert a kutyasz*rt kell figyelnem, kerülgetnem?

Miért van az, hogy általában a f*szkalapok/p*csák, akik kuty sétáltatás közben pletykáznak, zenét hallgatnak; egyszóval magasról lesz*rják a saját kutyájukat hagyják figyelmen kívűl a "nagy dolgot"? És általában ők azok, akik kiröhögnek, mikor felkapom a kutyak*kit...


Tudom, hogy ide nem fog eltévedni egyetlen ilyen lelkiismeretes kutyatar sem, szóval akinek nem inge ne vegye magára.

Én azt megértem, hogy néha a sötétben nem lehet megtalálni, ill. elfelejtünk zacskót vinni. Velem is volt már ilyen.


De nem hiszem el, hogy ennyi feledékeny és vaksi ember van! Nem áll arányban a kutyasz*r mennyiségével!


Ennyi az alacsony IQjú és érzelmi intelligenciában/tudatosságban lemaradt "kutyás"???


Egyetlen elkerített kutyafuttató van a kertvárosban, elég kicsi és mindkét oldalán ott az ürülékgyűjtő... Miért nem tudok oda bemenni gyakorolni a kutyámmal? Mert sz*r szőnyegen kell lépkednem!


Elnézést a pongyola fogalmazványért, de rohadtul idegesít ez téma. X/


2009. jún. 26. 09:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket én is sokszor felteszem magamnak.

Tizenhárom éves vagyok! És igenis KÉPES VAGYOK FELSZEDNI A KUTYÁM ÜRÜLÉKÉT! :D

Legszívesebben belenyomnám a kutyaszart annak a szájába aki nem szedi fel. Aztán megszégyeníteném. Majd villamosszékbe küldeném.

Talán kicsit túlzásba vittem...

De az aki nem szedi fel a kutyaszart, nem hinném, hogy máskor odafigyel a kutyájára. Szóval szerény véleményem szerint nem vittem túlzásba. :D

Máskor, ha látod, hogy valaki nem szedi fel ordíts rá jó hangosan. :D

2010. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés:


mivel vagyunk elöbbre azzal, hogy a kutyaszart bezacskózva (ami nem bomlik le) belehajigáljuk a kommunális szemétbe, amikor az ugye minimum veszélyes hulladék (a saját ürülékedet is bezacskózva kidobod a szemétbe?)

nem, a zacskózás szerintem egyáltalán nem jó megoldás, ha lepontoztok akkor sem. csatornanyílásokat kéne kialakítani kutyawc-knek, és kiskoruktól odaszoktatni a kutyákat

2010. aug. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
arról is beszélhetnénk, amikor a szart a bokor alatt találod, vagy a kutyád felzabálta, mert akkor azt bizony nem a kutyák csinálták oda
2010. aug. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Egyszerűen jelen pillanatban ez a legegyszerűbben kivitelezhető megoldás... Nekem is eszembe jut gyakran, hogy bizony a zacskó jobban szennyezi a környezetet, DE sokkal rosszabb belelépni, ill. a kutyáról lemosni. Nem fognak ezért külön csatornákat kialakítani, mikor még az energia takarékos életmódra sem tudják rászoktatni az embereket... Ez abszurd.

És álszentség erre hivatkozni, gondolom te is léptél már kutyasz@rba és nem az volt az első gondolatod, hogy Oh, milyen környezettudatos egy kutyatartó volt, aki nem szedte föl. :9

2010. aug. 23. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!