Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le róla?

Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta van nálunk egy 7 hetes kiskutya(nem ideggyenge,törzskönyves). Első éjszaka csak 1x kelt fel,második éjszaka többször,az éjjel pedig 3x.Mindig az ágyra akar feljönni,de próbálok következetes lenni,és azt szeretném ha a saját fekhelyén aludna.Igazából erről az éjjeli felkelésről szeretném leszoktatni,mert a tenyésztő szerint a tesóival végigaludta az éjszakákat.Tudom,kicsit még türelmesnek kell lennem,de jövőhéten már megyek dolgozni,és itthon marad egy nem túl kedves anyóssal,addig az alapokra szeretném mindenképpen megtanítani.Éjjel már azt csináltam,hogy a grabancánál fogva tettem vissza a helyére,szerintem meg is lepődött :-) Illetve még az a probléma,hogy egyáltalán nincsen meg egyedül,ha nem vele foglalkozunk akkor sír..de nagyon.Engem nem zavarna,mert egyszer úgy is abbahagyná,de mivel nem egyedül vagyok a házban,párom dolgozik,anyósom sárkány,nem tudom sokáig hallgatni.
2012. máj. 16. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kancsó vizet a nyakába jellegű dolgokat, amiket a kapcsolatotok építése érdekében inkább nem javaslok látatlanban :D De ha úgy érzed, hogy találsz valami olyat, ami elég kellemetlen neki ahhoz, hogy ne kérjen belőle még egy kört, próbálkd ki nyugodtan, de annak tudatában, hogy ha rosszul gondolod, akkor csak rosszabb lesz a helyzet. Saját kutyánál könnyebb ezt megítélni, mert ismeri az ember.
2012. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!