Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beauceron ( beauce-i juhász...

A Beauceron ( beauce-i juhász kutyának ) Mik az ősei? A Dobermannban biztos vagyok De mondjuk a német juhász? Meg a roti lenne még?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk elő szeretném állítani a fajt ( Amit természetesen nem fogok meg tenni ! ) ( Csak felteszem )

Akkor milyen kutyákat kéne hozzá pároztatni hogy ki jöjjön a beauceron vagy csak hasonlítson rá . Mert tudom hogy az nem lenne elfogadott beauceron .

Várom a Okos Válaszokat !

Mindenki használja a fantáziáját , vagy az eszét .

Csak a normális válaszokra vagyok vevő .



#beauc #eron
2012. máj. 16. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

és minden sikeres férfi mögött egy nő

igaz, hiszen a sikerességhez önbizalom kell,az pedig párkapcsolat nélkül, kielégítetlenül, besavanyodottan nem megy.

2012. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Te most mire írtad ezt a SALÁTÁT ? :D

Szerintem eltévesztetted a ház számot !

2012. máj. 16. 14:05
 3/21 anonim ***** válasza:

A beauceron egy régi fajta. A 17. században írták le, mint francia pásztor és vadász kutyát, így a dobermann, ami csak a 20. század végétől létezik, semmiképp sem játszik szerepet ennek a fajtának a vérvonalában. A rottweiler telesen más területről származik, másra is használták. Egyik fajtának sincs köze a beauceronhoz, azon kívül, hogy hasonló a szőrük, a mintázatuk. Jellemében mind három fajta, de különösen a beauceron nagyon eltérő.


Nem tudnál "előállítani" egy ilyen kutyát. Távolról a formája, a testfelépítése hasonló lenne, de viselkedésében, jellemében meg sem közelíteni ezt a kevésbé híres pásztorkutyát.

2012. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*írták le először.
2012. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Fhú te biztosan értesz a fajtához ! :)

Köszi az értelmes válaszodat !

De ha külsőre szeretném hogy hasonlítson milyen fajtát kéne használni ?

Mert láttunk a vonaton egy ilyen fajta kutyát egyből rotweilernek néztük !

De a gazdája fel volt háborodva hogy ez egy Francia fajta és a fajtiszta :D

Nagyon meg fogott a kutya kinézette .

Jó megtermett egy kutya volt !

2012. máj. 16. 14:16
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha össze akarnád mixelni a fajtát, ahhoz elsősorban mázli kellene. Hiába kevergetsz össze minden hasonló fajtát, mivel keverékek, nem tudhatod, hogy mely tulajdonságaik fognak öröklődni, mik keverednek és hogyan. Még elméletileg is felejtős vállalkozás :)
2012. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

értem .

Akkor csak a szerencsének köszönhetném ha sikerülne .

:D

Neked amúgy milyen fajta kutyád van csak nem beauceron ? *-*

2012. máj. 16. 14:25
 8/21 anonim ***** válasza:
inkább vegyél magadnak egy szép bocit. ne akard előállitani, ő igy tökéletes már ahogy van:) Egyébként kutya a szó minden értelmében. Én imádom!!!!!
2012. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
amugy én egy talán dobi, némejuhász mix.-ből várnám nagyjából. vagy dobi, rotti.
2012. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És mennyiért lehet venni egy ilyen kutyád ?

És hol találok egy beauceron tenyésztőt ?:D

2012. máj. 16. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!