Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beauceron ( beauce-i juhász...

A Beauceron ( beauce-i juhász kutyának ) Mik az ősei? A Dobermannban biztos vagyok De mondjuk a német juhász? Meg a roti lenne még?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk elő szeretném állítani a fajt ( Amit természetesen nem fogok meg tenni ! ) ( Csak felteszem )

Akkor milyen kutyákat kéne hozzá pároztatni hogy ki jöjjön a beauceron vagy csak hasonlítson rá . Mert tudom hogy az nem lenne elfogadott beauceron .

Várom a Okos Válaszokat !

Mindenki használja a fantáziáját , vagy az eszét .

Csak a normális válaszokra vagyok vevő .



#beauc #eron
2012. máj. 16. 13:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

inkább német juhász dobi nem ?:D

Vagy német juhász dobi és roti egyszere egyben ?:D

2012. máj. 16. 14:29
 12/21 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne tenyésztőtől venni egyet. :) Vagy akár fajtamentőktől hozni, bár úgy tudom, hazánkban még nincsen beauceron fajtamentés. Kicsi az esély, hogy már az f1-ben beauceron fajta jellegű kölykök lennének. Az f2-ben valószínűbb, akkor üt vissza a fenotípus a szülőre, de inkább csak sokadik generációban kapnál kinézetre hasonló kutyát. De amúgy sem a küllem számít -bár bevallom, szerintem az egyik leggyönyörűbb fajta-, de ami fontosabb, páratlan egyéniség mindegyik példánya, mindig lenyűgöz a jellemük. :)

2. válaszoló voltam.

2012. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát kedves 2-válaszolom .

Megint le nyűgősztél a válaszoddal miért nem fogsz bele egy beauceron tenyésztésben ?:D

Látom nagyon jártas vagy ebben és a fajtához is értesz :)

2012. máj. 16. 14:32
 14/21 anonim ***** válasza:

Én csak messziről csodálom őket, bár régi nagy vágyam, hogy tarthassak egyet. De majd egyszer. :) 2 kutya mellé nem mernék jelenleg még egyet bevállalni. :)


De kérdezted, ez pl. egy remek kennel:

[link]

2012. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Váó Fantasztikus pont ilyet láttam én is :)

És nem tudnád nekem meg mondani hogy helyileg hol van ez a kennel ?

És hogy mennyibe kerül egy ilyen fajta ,

Pl -ebben a kennelben ? :)

2012. máj. 16. 14:47
 16/21 anonim ***** válasza:
Dunaújvárostól nem messze, Kulcson. Árakat nem tudok. Csak párszor beszéltem a tenyésztővel, illetve néhányszor találkoztam vele kiállításokon. De ha előleges megbeszélés után találkoztok, valószínűleg minden kérdésedre tud válaszolni. :)
2012. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Van szerencsém ezt a tenyésztő hölgyet ismerni. Ő munkakutyákat (személykereső, romkutató, égésgyorsító-kereső stb.) tenyészt, ő képzi is őket. A beauceron-jával világbajnokságot nyert. Nézd meg a honlapján, vagy fel tudod keresni facebookon. Ő biztos tud válaszolni a fajtával kapcsolatos kérdéseidre.


[link]

2012. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Csak a link maradt le..most pótolom!


[link]

2012. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ebben ő a legjobb!!!!


[link]


De mint minden minőségi tenyészetben 100 ezres nagyságrendben vannak a kutyák. És Budapesten lakik.

2012. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!