Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell egy állatot megmérg...

Miért kell egy állatot megmérgezni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy vannak ilyen emberek! Mi veszi rá az embert arra, hogy megöljön egy másik élőlényt??? :((((
2012. máj. 17. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek elméjével komoly bajok vannak. Az olyanokkal szintén, akik kutyaviadalokat szerveznek, na meg azokéval is, akik nézőként részt vesznek :(
2012. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván azért, hogy elpusztuljon...
2012. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én ugyan ilyen szép halált kívánok a mérgező félnek! Rohadjon ki a bele az ilyennek!
2012. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában két okból mérgezik meg a kutyákat: az egyik a szórakozás. Vannak olyan beteg emberek, akik szórakozásból dobálják be a mérget a kertes házak udvaraira...

A másik típus általában a környéken leledzik. Ha mondjuk egy zsémbes idiótát zavar a másik kutyája (és nem feltétlenül muszáj, hogy zajos, rossz kutya legyen, sokszor elég, ha egyáltalán létezik az állat), akkor megszünteti a "zavaró tényezőt".


Gondolom vannak más esetek is, de én ezzel a kettővel találkozom. Nálunk Gödöllőn ez a kettő a leggyakoribb mérgezési indok. Én személy szerint nagyon rettegek ettől, két kutyusom van. Mindkettő csak akkor ugat, ha valaki megáll a kapunk előtt és matat is valamit (ha valaki elhalad, vagy a szomszédban van, akkor nem jeleznek), egyébként egész nap csendben vannak, és senkit sem zavarnak.


Sajnos ez az emberi primitívség... :(

2012. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom Te mit szólnál hozzá, ha ezek a mocskos rágcsálók mindent szétrágnának, megennék a takarmányt és összeszarnának mindet. Az évefogóba nem mennek bele.

Ja és a méregtől nem szenvednek.

2012. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!