Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyám...

Hogyan tanítsam meg a kutyám labdázni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg összehozni olyan kutyával, aki nagyon labdás. Az enyém is úgy tanulta meg, hogy igazából buli futni érte és visszahozni, hogy egyszer a hóban játszott két ilyen elmebajos apportossal, és azóta sokkal lelkesebb. Nem lett vérbeli labdás, szóval jutalmazni például azóta sem lehet labdával, de pár kört hajlandó vele menni a buli kedvéért :)

Illetve megpróbálhatod klikkerrel is, de azt most így éjszaka nem írom le, hosszú :)

2012. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Én a német juhászomat nem tanítottam semmire,tegnapelőtt még fociztunk is.
2012. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

tegnap 18:31

Egy alkalomtól várod a változást? Ha eldobtad és utána ment, nem kellett volna ismét eldobni.


Egy alkalomtól kb. ezt ami történt csak azért írtam le hátha aki válaszolt azt érdekli.

Igen már tudom ha utána megy nem kell újra dobni az az első előtti eset volt :D


Ha olyan kutya van lent aki szeret labdázni az én kutyámat akkor is inkább a másik kutya érdekli :)


Utolsó: akkor neked játékos kutyád van.Enyém még nem tudja hogy kell játszani.

2012. máj. 23. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!