Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más se szereti a kutyákat?

Más se szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés

Áá Szerintem olyan félelmetesek és nagyon buták.Ráadásul csúnyák.

De bezzeg a CICÁK! Rájuk nem lehet panaszkodni!

Nektek mi a véleményetek?


2009. jún. 28. 10:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
viccelsz? én imádom a kutyákat hogy nem lehet őket szeretni? nagyon hűséges állatok.. én el nem tudnám képzelni az életemet kutya nélkül nekem most is van kutyám és nagyon szeretem őt...
2009. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem még sohasem volt kutyád és nem is ismersz egyet sem. Sajnállak.
2009. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

A kutyáknak több okuk van félni tőlünk,emberektől,mint nekünk tőlük.

Gondolj arra,hány kutyát kínoznak meg brutálisan(jó,macskát is).

Utóbbi napok termése:zacskóba kötött és így otthagyott rákos idős uszkár,idős halálos beteg német juhász keverék kocsiból kidobva,de volt már felgyújtott,megnyúzott kutya,stb.

2009. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
93%

Macskák hűségtelen állatok. Nincs lényegük, régen legalább elijesztették az egereket, bezzeg a maiak... Annyi az értelmük, hogy lehessen őket simogatni.


Kutyák csúnyák? :D Nem tudom minek általánosítasz. A mi kutyánk Ír szetter és tacskó keverék. Egyszerűen gyönyörű, és aranyos. Magába az Ír szetter szerintem nem szép, nekem. Egész nap figyeli ki jön, az idegeneket ugatja, jelez folyamatosan. És el nem menne innen.


Vagy mi a helyzet az életmentő/rendőrkutyákkal??? Ilyenre nem is gondoltál? Vagy van életmenőmacska is már?

2009. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Én is inkább "macskás" vagyok, de szeretem a kutyákat is. Azok is aranyosak. Igaz van olyan kutyafajta, ami ha fizetnének sem kellene...pl. bullterrier, meg ilyenek..
2009. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden ember egyforma, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Én imádom a kutyákat és az állatokat is, de a macskáktól a hideg ráz, utálom őket. Nem bántom őket vagy hasonló, egyszerüen elkerülöm őket és kész. De nem ócsárolom őket, pedig ócsárolhatnám akár... nem tudnak parancsokat megtanulni, (ül-fekszik-tetszhalott stb) csak önzésből bújik az emberhez mert az adja neki az ételt... elmegy a háztól és napokig nem jön haza... egy kutyánál hol látsz ilyet? Sehol mert a kutya ilyet nem csinál.
2009. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha betemetne egy ház romjai, akkor szerinted kutya vagy macska mentene ki???

Ha ennyire buták a kutyák, akkor epilepszia roham-jelzőnek, vakvezetőnek, őrző-védőnek miért kutyákat képeznek ki? Miért nem macskákat? (hehheheh) ez vicc lenne.....

A macskák nem hűségesek, nem áldoznák fel az életüket a saját gazdájukért, sőt!! A kutyák az életüket a gazda kezébe teszik, ha a macskának valami nem teszik, akkor tovább áll.....

Látszik mennyire érzelem szegény vagy.....

2009. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Az előző válaszoló válaszán eszembe jutott valami. Egyik ismerősömnek mentett yorkija van.Az ismerősöm cukorbeteg. Ők ketten annyira eggyé forrtak az elmúlt években, hogy amikor leesik a vércukra, akkor a kutya képes éjszaka felébreszteni, ugat, cibálja a nadrágját, kaparja a lábát, ezzel jelezve hogy baj van!

Életmentő macskáról még nem hallottam, kutyáról meg annál többet! Nem is értem hogy írhattad azt hogy a kutyák buták. Lehet hogy ez egy kamukérdés és csak azért írtad ki hogy bosszantsd az embereket, mert ilyet komolyan ember nem gondolhat amiket leírtál.

2009. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Egy kutyátol nagyon sok szeretetet lehet kapni.Vannak köztük nagyon szépek.Egyáltalán nem buták.Van amelyik tényleg félelmetes.Ez mind igaz a macskákra is.
2009. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
89%
Ilyen kérdésekre ne is válaszoljatok, egy másodpercet sem ér, időpazarlás :)
2009. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!