Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van és...

Nektek milyen kutyátok van és lecserélnétek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a válaszokra.
2012. máj. 22. 06:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 9 éves golden retrieverem van másfél éve, nem kellett gadzájának és elakarta adni, de én megegyeztem vele, adja nekem ingyen ha már, ahogy ő fogalmazott "nem használja" és tovább nem lesz semmi gondja belőle.

És most van nálam egy kiskutya már 4 hete, fajtatiszta, Tk-s kutyi. A gazdájának nem kellett, mert nem tudott vele "magas szinten edzeni és sportolni"... Hát ezek az emberekről meg is van a véleményem. Főleg mert egy 6 hónapos kiskutyát elad azért, mert nem tud vele magasszinten agilityzni (nem apportos a kutya és szaglászik).

2012. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
9:14-es vagyok még, még annyi, hogy én imádom a két kis büdöskét, soha semmi nem tudná nálam azt elérni, hogy lecseréljem őket.
2012. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem huskym van, rossz körülmények közül került hozzám. A világ össze kincséért sem cserélném el.:)

Pont ezt témázgattuk egyik nap a suliba... Volt egy ember, akinek egy német juhásza volt és jól ki volt képzeve meg minden, szóval elég értékes kutya volt, és van egy koma, akinek annyi pénze van, hogy nem tud vele mit kezdeni, a felesége meg állatbolond, hogy direkt keresi az ilyen értékesebb kiképzett kutyákat és nagy összegeket ajánl érte és megvenné... Azt hiszem, úgy mondták, hogy több ezer eurót ajánlott a kutyáért az embernek, de az nem adta el neki... Itt mindenki ki volt akadva(az osztályomból), hogy de hülye, hogy nem adta el, meg az mennyi pénzt lett volna. Engem meg ők akasztottak ki evvel a felfogással, nekem is ajánlhatnának akár 10 000 eurót is a kutyámért, akkor sem adnám oda, egy barátot,társat,aki velem van, összenőttünk stb.. nem cserélgetjük, mintha a bugyink lenne, még akkor sem, ha szép összeget adnának érte, bár is én igy gondolom.

2012. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bullmasztiffom van, soha, semmi pénzért nem válnék meg tőle.
2012. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kis havanese kutyám van. Bár mindig egy border collieról és egy goldenről álmodoztam, de az élet úgy hozta, hogy "csak" ilyen kutyám lehetett. Most már azt mondom, hogy ennél kedvesebb, okosabb, szeretetre méltóbb kutya nincs a világon, de ha lenne sem kéne!:) Ő már családtag és egy családtagot nem passzolunk le még akkor sem, ha folyton csak a baj lenne vele! Szóval nem, nem cserélném le soha!
2012. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Keverék kutyám van, és az életemet adnám érte, soha semmilyen körülmények között nem cserélném le!
2012. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

pincsim van és még az 5ös lottó nyereményéért se adnám oda senkinek,ezt komolyan mondom!!

Ő az én társam és az életem egyik legfontosabb része!

2012. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amstaffom van, soha semmiért nem adnám másnak!
2012. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem cavalier king charles spánielem van, és semmi pénzért nem eladó.

Amúgy mindig nagytestű kutyáról álmodoztam, de nagyon szeretem a kis csimbókomat. :-)

2012. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A plüss német juhászomat elcserélném ingyen egy plüss briardra. :)
2012. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!