Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van és...

Nektek milyen kutyátok van és lecserélnétek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a válaszokra.
2012. máj. 22. 06:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Amstaffom van. Soha, semmi pénzért nem adnám el. Tavaly történt, hogy kilógott az utcára, 2 napig nem volt meg. Éjjel, nappal kerestem, plakátokat raktam ki, mindenfelé kérdezősködtem, még a cig...nyokkal is lepaktáltam. Féltem nem-e náluk van, és el akarják adni. De 'hál Istennek nem ott volt, hanem egy elhagyatott háznál. Egyik este jöttek szólni, hogy úgy hallották én nagyon keresek egy sárga kutyát. Elmentem a házhoz és Ő volt az. Aki szólt annak adtam pénzt, mert előzőleg a plakáton pénzjutalmat ajánlottam fel. Konkrétan visszavettem a kutyám. Bocsi, de rámtörtek az emlékek. Szval, nem adnám el semmi pénzért... Imádom!!! :)
2012. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

bichon frise már 10 éves, akiktől kaptam nem szocializálták és elég agresszív volt mindenkivel és mindennel..


de most már egy angyal,egyedül a kutyákkal nem jön ki,csak ha több időt eltöltünk velük..


de semmi pénzért nem adnám el, egyszer kérdezte apám ha több milliót adnának a kutyámért akkor sem adnám el?

mondom NEM :) nagyon imádom ...

2012. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!