Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg van szaguk a házaknak/...

Tényleg van szaguk a házaknak/lakásoknak melyekben kutya lakik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy ha egy kutya alapjáraton szoba kutya de szobatiszta mindig viszik sétálni és fürdetve van valamint a bűzmirigye is ki van nyomva(azt halottam hogy attól is lehet "szaguk") akkor is lehet egy jellegzetes szag a lakásban ? Persze rendszeres szellőztetés mellett? Szerintem eléggé megoszlanak a vélemények de lehet hogy csak azért mert akik nem szeretik a kutyákat csak azért is ráfogják hogy bent lehet érezni a kutya szagot? Van egy ismerősöm 2 Yorki-ja van és tényleg tiszták de mégis érezni valami szagot míg egy másik ismerősöm szintén 2 Yorkival eggyáltalán nem érezni semmilyen szagot. Szerintetek?
2012. máj. 27. 15:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm!:)
2012. máj. 28. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!