Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos vagy tükörsuli?

Cerberos vagy tükörsuli?

Figyelt kérdés
Az imént láttam egy másik kérdésnél válaszokat, ahol többen is mondták, hogy a cerberossal csak rosszabb lett a helyzet, a tükörsuli viszont szuper. Miért? Milyen módszerek vannak egyiknél, másiknál? Azért kérdem, mert én vidéki vagyok, járunk kutyasuliba, Csak nekem nincs lehetőségem tükörsulizni. Kíváncsi lennék, a "mi" itthoni módszereink miben mások.

2012. máj. 29. 16:15
1 2 3 4
 31/36 tzuiop válasza:
72%
nem kell szólni a Cerberososoknak, hogy védjék meg a becsületüket, megvédik akkor is, ha nem szól senki... és tudod mért okos tojás? mert mi ismerjük, szeretjük, mert ODA JÁRTUNK. ÉS JÓ VOLT. és nincs is mit nagyon védeni rajta... sztd mért van az, hogy sose születik olyan gyakori kérdés, hogy miért ne menjünk a tükörsuliba? mert a Cerbis nem uszít... nem ér rá. mert épp kutyákkal foglalkozik. gyökér.
2012. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Cerbiben is vannak kultúrálatlan egyedek, látom. :)

# 29-el egyetértek, én is mindig azt mondom, hogy mindenkinek adott a lehetőség, hogy kipróbáljon több iskolát és a saját vérmérsékletétől függően döntsön. Nem is mondok semmi rosszat a Cerbiről, mert nem is ismerem. Ugyanezért jót sem. Hagyományos kutyasulit próbáltam, de kiráz a hideg ha rá gondolok. Tükör iskolából kettőt is próbáltam, és ég és föld volt köztük a különbség. Nem a módszer miatt, hanem az oktatók miatt. Szóval én tartom, hogy ha az ember tud azonosulni az ott tanítottakkal és jól kijön az oktatóttkal is, akkor az a neki megfelelő iskola. Persze ha a kutya is jól érzi ott magát, mert amíg egy munkavonalas németjuhásznak bejön egy rángatós iskola, addig ugyanez egy mopsznak már nem biztos...

2012. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a Cerberosba jártunk. Oviba is és kezdő tanfolyamra is. Sokat tanultam, pedig azt hittem nagyon sokat tudok ...hát kiderült hogy nem :D Én egy Staffordshire terrierrel jártam a suliba és nagyon értenek ehez a fajtához, pedig az én kutyám eléggé makacs természetű. Nekünk a kanna használt, teljesen ártalmatlan, mai napig használjuk és csak pozitiv dolgot tudok irni.

Reggeli tesiórák is nagyon jók voltak, megtanultunk akadálypályázni és a súlyhúzásra is felkészítettek minket. Komolyan semmi rosszat nem tudok írni róluk!

2012. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
utólag is köszi a válaszokat! nem uszításból írtam, mivel kb. 200 kmre lakom a suliktól, sok közöm nincs hozzájuk(majd csak lesz.) a mozgáshiányt pedig a sajtát, itteni sulinkra írtam. a :)
2012. jún. 7. 14:57
 35/36 anonim ***** válasza:
47%

Én sajnos a saját bőrömön tapasztaltam a cerbis oldalt. Mint kiderült nem olyan nagy állatvédők nem olyan szent lelkűek, sőt.... Amiket a SAJÁT szememmel láttam attól kirázott a hideg. Ezekhez megy hozzá egy kezdő gazdi? A kecskmetéi cerbiben elmondanám h egyik oktatónak sincs papírja (ami nem lenne lényeg HA értenének a kutyákhoz) de nem értenek, a két fülemmel hallottam ahogy Szikulai Ildikó mondta h egy 3 hós kutyának kizárás legyen ami annyit tesz h egy napig nincs kaja és napig nincs semmi foglalkozás vele. A pestiben párszor voltam inkább Joó Istvánt ismertem meg nem a kiképzőit, de róla sem mondhatok sok jót ...

Az én véleményem ,hogy egyik sem az egyik így hirdeti magát a másik úgy. Láttam már Joó Istvánéknál is halálra szánt kutyát és a tükör iskolában is.

Sajnálom mondjatok azt amit akartok én a saját szememmel füleimmel láttam hallottam tapasztaltam dolgokat, Katasztrófa h ezeknek van engedélyük sulit tartani...

2012. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Egyed_embere ***** válasza:
06-08 21:47 Te akkor többet tudsz és többet tapasztaltál, mint a kutyaiskolába járó emberek 99%-a! Kérlek oszd meg velünk, tudatlanokkal az általad tapasztaltakat, hadd világosodjunk meg általad! Vagy csak simán trollkodni és hangulatkelteni jársz ide a magad faék-egyszerű módján? Nem megy a saját iskolád, vagy valami más gáz van? Ejnye-ejnye...!
2012. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!