Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 11 hónapos kutyánk mért...

A 11 hónapos kutyánk mért pisilt a dohányzó asztalra?

Figyelt kérdés

van a nappaliba egy kis asztal és tesóm amikor haza ért látta hogy egy tócsa van az asztalon..


miért pisilt oda??


de van olyan is amikor csak úgy be pisil vhova, hol ott egy helyre van szoktatva,de ez ritka..


2012. jún. 1. 18:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
nem lett leszidva mivel nem tudta tesóm mikor csinálta..
2012. jún. 1. 18:54
 2/24 anonim ***** válasza:
mennyit sétáltatjátok? Mennyi idős a kutya?
2012. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
jah látom 11 hónapos,akkor csak az elsőre válaszolj!
2012. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mert mindent szabad neki - legalábbis őszerinte. A kutya lett a falkavezér, ezért enged meg magának ilyen dolgokat.

Ha jól sejtem egyébként sem az utcára/udvarra intézi a dolgát, ugye?

2012. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

naponta 3x van lent



délelőtt és éjszakára rakunk ki újság papírt a konyhába, a másik kutyánk is csak éjjel és délelőtt jár oda, a kölyök néha-néha meg bepisil máshova is..


de mindent úgy csinálunk ahogy kell tényleg nem tudom mit csinálhatnánk még másképp, cerberosos linket is olvastam és mindent betartunk!! kutya sulira nincs pénzünk..

2012. jún. 1. 20:10
 6/24 A kérdező kommentje:

reggel egy eü.séta

2-3 óra körül 20 perc

fél hétkor pedig 40 perc és hétvégenként, szünetekbe pedig órákat is sétálunk úgy hogy mind2 kutya elvan engedve..a másik kutyánkkal sose volt baj ilyen téren..

2012. jún. 1. 20:12
 7/24 A kérdező kommentje:
ha rosszat csinált leszidjuk (már ha rajta kapjuk)
2012. jún. 1. 20:13
 8/24 anonim ***** válasza:
fél 7kor viszed ki utoljára felértek fél 8 kb,ne csodáld hogy reggelig sok neki ez az idő még 11 hónaposan..Az meg hogy lakásba pisiltatod valahova ez megint egy rossz dolog,ha ezt megengeded neki hogy a területedre vizelhet hát ne csodáld hogy elkanászodik és máshova is fog! Kevés a séta,túl sokat engedsz meg neki!
2012. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De a másik kutyánkat nagyon hamar egy helyre szoktatuk és sose pisilt szana szét,hiába vinném le 9kor-10kor nem bírná ki már próbáltuk és ugyan úgy bepisil..így már nem láttuk értelmét annak hogy levigyük akkor is..
2012. jún. 1. 20:47
 10/24 anonim ***** válasza:
Csináltassatok egy vizeletvizsgálatot, hátha felfázás vagy hólyaghurut, ha arra is negatív, akkor marad a több séta, vagy amit írtam.
2012. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!