Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 11 hónapos kutyánk mért...

A 11 hónapos kutyánk mért pisilt a dohányzó asztalra?

Figyelt kérdés

van a nappaliba egy kis asztal és tesóm amikor haza ért látta hogy egy tócsa van az asztalon..


miért pisilt oda??


de van olyan is amikor csak úgy be pisil vhova, hol ott egy helyre van szoktatva,de ez ritka..


2012. jún. 1. 18:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
a 3x-i napi séta mind2 kutyának megvan!!
2012. jún. 2. 11:05
 22/24 anonim ***** válasza:

Legközelebb nyomd bele az orrát a pisibe.

De ne a kutyáét, hanem a tesódét! Ha egyszer lusta vele tisztességesen foglalkozni...

2012. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

azt kéne :D


tegnap beszéltem vele és azt mondta nyáron többször leakarja hozni majd,úgy hogy nyáron több és hosszabb séták lesznek, tegnap délután 1,5 órát sétáltunk és patakoztunk nagyon élvezték, de ahogy haza értünk 20 perccel a kölyök bepisilt, most aztán tényleg sokat voltunk lent és ennek ellenére is bepisilt :/

2012. jún. 3. 15:04
 24/24 A kérdező kommentje:
még mondtam hogy menjünk minden délután 1-1,5 óra sétára és azt mondta oké, furcsálom is hogy így belement.. lehet hogy olvasta hogy kiírtam a kérdést mert ide ő is betud lépni..mind1 :)
2012. jún. 3. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!