Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek kisgyerek...

Milyen kutyát vegyek kisgyerek mellé? Kérlek ne gyertek azzal, hogy menhelyről hozzam!

Figyelt kérdés
Mindenképpen fajtatiszta kutyát szeretnék.Kis,de inkább közép méretűt.5éves és 7éves lányom mellé.
2009. júl. 1. 13:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha igazán gyerekcentrikus, könnyen kezelhető, dominanciára nem igazán hajló fajtát szeretnél, biztonsággal ajánlom a shetlandi juhászt (sheltie). Tapasztalatból javaslom, mi is gyerek mellé vettük, és nem álltunk meg egynél. Viszont a bichonban nem lennék biztos, nekünk van az is, 9 hónapos kisbabánk is, nagyobb gyerekeink is. A bichon makacs, önfejű, nehezebben kezelhető, a gyerekkel sem igazán felszabadult. Nálunk a gyerekek mellett a legjobb választásnak a sheltie bizonyult.
2009. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom az utolsóhoz! Kezelhetetlen, borzasztó makacs, és hiperaktív kutya, aki magasról tesz a fejedre. És sok idő,amíg benő a feje lágya,ha egyáltalán benő..addig szétszedi a kertet.
2009. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
utolsónak:Már voltak kutyáim.A bulterriertől,shar pai-től,és a jack russel terriertől nem lehet rosszabb.(ilyen kutyáim voltak.)
2009. júl. 1. 15:42
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
15:42 vagyok..utolsó előtti, Beagle hozzászólóhoz csatlakoztam.
2009. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ja,és egyébként panelba lesz,nem kertbe.
2009. júl. 1. 15:43
 16/30 anonim ***** válasza:
75%
Én is csatlakozom, vadászkutyát ne!
2009. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 1. 15:47
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

beagle-t panelba? ne már ... meg fog örjiteni titeket ..

válasz valami nyugisabb társasági kutyát... semmi terrier vagy falkakutya ...

2009. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
67%

beagle-t nem szabad panelban tartani

amúgy tényleg nagyon gyerekszerető, de az is igaz, hogy akaratos, önfejű, nehezen kezelhető. A gyerekeidet soha se fogja bántani, még véletlenül se, de nem is fog hallgatni rátok egy könnyen. Nekünk beagle kutyusunk van, akkor engedelmeskedik amikor éppen kedve van hozzá, pedig viszonylag okos, kutyaiskolába is visszuk. A mozgásigénye pedig hatalmas.

Én a basset haundot ajánlom. Igazi mafla, nagyon türelmes kutya, mozgásigénye szinte nincsen, ráadásul rövidszörű

2009. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Eddig az összes kutyám panelba volt.A terrierek is!

beagle-t nem is lehet télen kint tartani.

2009. júl. 1. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!