Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyát fogadnánk örökbe,...

Kölyökkutyát fogadnánk örökbe, de nem menhelyről kisgyerek mellé, nem nagytestűt, házőrzőt! Baranya megyében!? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Tud esetleg valaki olyat aki szívesen ajándékozna?
2010. máj. 20. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Miert nem jo a menhely ? Ott sok kutya kozul valaszthatsz es segitenek is az elvarasaidnak megfelelot talalni... Egy probat mindenkepp meger.
2010. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem becsülöd - sznobságod révén - a menhelyi kutyát, akkor neked nem való semmilyen állat, mert ugysem szeretnéd. Csak a portád őrzésére kell. Helyette inkább szerelj fel riasztót, azzal nem lesz egyéb gond és a kölködet sem fogja zavarni. Egy silány, ócska ember vagy. Pont olyan, mint amilyennek te a menhelyi kutyákat tartod!Üdvözöllek!
2010. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Örkökbefogadni csak menhely, fajtamentőktől, alapítványtól lehet. Te mire gondolsz?
2010. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az ismerőseinek is és nekem is rossz tapasztalom van a menhelyről.

Én megértem őket,hogy telt ház van és mindenképpen rád akarnak sózni egyet,de ott minden kutya megfelel az elvárásaidank!

Szóval nem,köszi!


Írhat olyan is aki ajándékozna kutyát!

2010. máj. 20. 14:19
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
szerintem keress rá a hirdetésekre pl. expressz.hu-n, vagy a megyei lapban, mindig vannak ingyen elvihető kiskutyák!
2010. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
kis testü és házörző... hát nemtudom... szerinte megy staffordshire terrier nagyon jó. legalábbis a miénk imádja a gyermekem... vele is alszik néha :) nagyon édesek. az otthoni kisállatainkat is szereti, a tengerimalacot és a törpenyuszit is. ha kiskorátol meg van nevelve szerintem nagyon jo valasztas.
2010. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2010. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom az egyik válaszolóhoz, te tényleg egy sznob p**csa lehetsz.
2010. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

az ingyen szoba kutyák általában betegek, de ha te azt akarsz...

mellesleg "örökbe fogadni" csak szervezettől lehet, te ingyen akarsz kutyát szerezni.

2010. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves 14.15 bu.nkókám!

Amíg nem ismered az előzményeket,ne alkoss véleményt!

Nem a kutyát nem tisztelem...

De tudod mit,remélem most jobb napod lesz,hogy ismét sikerül egy ilyen primitív választ írnod,ami igazából nem is válasz,hanem kötekedés!

2010. máj. 20. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!