Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitseg! Hogy veszem eszre a...

Segitseg! Hogy veszem eszre a kullancsot hosszuszoru kutyaban?

Figyelt kérdés

Van egy fekete hosszuszoru keverek kutyam.Voltam vele egy parkban es felek nehogy kullancs ment volna bele.Hogy veszem eszre?

Lecci irjatok!Nagyon aggodok miatta!



2012. jún. 3. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szia!! ha tényleg kulancs ment a kutyusodba aakkor ilyesmik lesznek a tünetek :keveset fog enni,nem akar játszani/sétálni,vér pisilés,szédülés,láz,(hányás).az én kutyámban már volt amit nem vettem észre és ezek voltak a tünetek.........amúgy az én kutyámnak már a fülében,hátán hasán.hónalján is volt kulancs.(ha mégis van benne kézel is kiszedheted de csipeszel is én kézel szoktam)
2012. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az utolsonak is!

Eddig rendesen viselkedik a kutyam.

Milyen a Beaphar kullancs elleni nyakorv?

A szuleim ilyent akarnak venni,de nem tudom,hogy jo-e.Az artol is fugg,hogy milyent veszunk.

2012. jún. 6. 19:11
 13/16 A kérdező kommentje:

Hogy veszem eszre ha van benne?

A kutya kistestu.Meg nem vasaroltam nyakorvet.

2012. jún. 20. 16:22
 14/16 anonim ***** válasza:

végigtapogatod.

én a rövidszőrű kutyámmal is ezt csinálom, így nem kell össze-vissza forgatni őt de a kezemmel megérzem

2012. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megfogod az ujjadal és a fejét bennszakítod
2012. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem a hátsó lába belső felén volt én úgy vettem észre hogy kicsit furcsán ment, mikor leült akkor az a lábát nem húzta magaalá hanem kinttartotta! (nekem is viszonylag hosszú szőrű kutyám van)
2015. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!