Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » X tápot kapott a kutyám...

X tápot kapott a kutyám váltottam y-ra nem ment a hasa, újra x tápot kapott és most y-t vennék, akkor nem menne a hasa ugye?

Figyelt kérdés

Azért xy-t írtam mert így rövidebb :)

x-Acana bárányos

y-Brit care


Az van, hogy olcsóbb tápra akartam váltani és rendeltem 1 kg Brit care-t a netről, hogy megnézzem ,nem-e megy a hasa..nem ment pedig csak 2x kevertem a régi tápjához (acanához). Viszont rendelni csak úgy lehet ha itthon van vki ugye, mivel én és tesóm suliban vagyunk a szüleim dolgoznak, így nehéz a rendelés, 2-3 hétig ette a Brit care-t és mivel nem tudtunk rendelni vettem Acanát neki amit 1,5 -ja eszik ,mivel jön a nyári szünet úgy gondoltam rendelnék nagyobb kiszerelésben és akkor sokáig jó lenne és az biztos kitartana az őszi szünetig amikor szintén rendelnék,remélem érthető :)


csak nem tudom ,hogy előbb 1 kg rendeljek megint nézzem meg hogy nem megy-e tőle a hasa vagy egyből rendelhetnék nagyobb tételben?? nyílván egy pár napig tudnám keverni az Acanával.


2012. jún. 6. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen fokozasatosan váltod (márpedig brit care-ről nagyon lassan válts, mert az nagyon kímélő táp, elszokik tőle a kutyák gyomra a rendes kajától), akkor nem lehet gond. Elvileg. Aztán gyakorlatilag meg sose lehet tudni, végülis élőlényekről beszélünk :)
2012. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Brit care-re váltanék csak az utolsó mondatokból kimaradt :)
2012. jún. 6. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, belezavarodtam a sok X-Y-ba :D Szóval elvileg ha eddig nem volt tőle baja, akkor most se lesz. De tényleg ne váltogasd hirtelen, egy gyengébb pillanatában még lehet tőle hasmenése :)
2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

semmi gond :)


fokozatosan fogok váltani így is , akkor rendelek 3 kg-t , még veszek 1 kg Acanát mert fogytán van és akkor 18-án meg a Brit care-t megrendelem :) erről a tápról nem szeretnék már váltani, sok idő és próbálgatás volt mire az Acanáig eljutottam ,de hát sajnos drága, Örülök ,hogy találtam még egy nagyon jó tápot és jó áron :)

2012. jún. 6. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!