Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás napján lehet?

Ivartalanítás napján lehet?

Figyelt kérdés
Még sose ivartalanítattunk kutyát,de jövőhéten elvisszük a mostani kutyusunkat. A kérdsem az lenne,hogy minden reggel jól le szokott lenni futtatva,ami 10-15 km futást jelent alkalmanként.Azon a napon,amikor délután megyünk a műtétre,reggel futhat-e,vagy inkább pihenjen csak egész nap,úgyis elég megterhelő lesz számára a műtét?
2012. jún. 7. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Futhat nyugodtan, csak enni ne adjatok neki
2012. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a megszokottnál fussatok jelentősen kevesebbet, elég lesz neki a műtét izgalma.


Enni-inni előtte viszont ne adjatok! (De ezt az orvos gondolom úgyis elmondta... :) )

2012. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt mondták reggel már ne egyen,de inni ihat.Akkor vizet se kapjon már?

Ezta futást sajnos elfelejtettem megkérdezni.Mert utána úgyse futhat majd egy darabig...Egyébként szuka kutyusról van szó

2012. jún. 7. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:

inni reggel ihat nyugodtan.

és futhat is nyugodtan,ő nem izgul a műtét miatt.

és mire izgulna addigra alszik.

2012. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fog ő izgulni,ha már közeledünk a dokihoz minden baja van. Sajnálom szegényt otthagyni,ráadásul pár órát ott lesz,de így lesz neki a legjobb.
2012. jún. 7. 18:56
 6/8 Hovarju ***** válasza:

Szerintem, hagyd ki a reggeli futást. Nekem azt mondta a doki, amikor vittem a kutyámat, hogy műtét előtt már ne is igyon. Ha pedig engedélyezte is az ivást,futás után biztos nagyon sokat inna és az nem biztos, hogy jó neki.

Szóval én kihagynám.

Gyors gyógyulást kívánok a kutyusnak. Felépülése után pedig még futhat eleget :-)

2012. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor kihagyjuk most a futást,és biztos ami biztos inni sem kap :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 7. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Viszont ha nem a napi rutint követitek, akkor sejteni fogja, hogy lesz valami... :)

Én ha mást nem, egy kicsike körre elvinném, ami után nem issza degeszre magát, de mégis megvan a napi rutin érzése. :)

2012. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!