Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg a 7 éves...

Hogyan neveljem meg a 7 éves ír szetteremet?

Figyelt kérdés

tudom, hogy nagyon késő és nem kérek ilyen válaszokat .. szeretném ha tzdnánk vele normálisan pórázon sétálni, mert ha ki akarjuk vinni ő rögtön rohanna és elhúz, rá kellene venni hogy tudjon mellettem sétálni és ne rohanjon el.

az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2012. jún. 9. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
először is ne használj flexi pórázt. Ha a kutya elkezd húzni, akkor azonnal fordulj meg vele, és az ellenkező irányba sétálj vele pár métert.
2012. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a pórázon sétáltatás láb mellet kérdés már nagyon sok helyen van. először is rá keresel a googleban biztos ki ad valamit. itt is sok kérdés van. már láttam tévé adásba is ezt a dolgot. tudom hogy most nem a kérdésedre válaszoltam de valamit segítettem. amúgy is részletesen leírni nagyon sok lenne.
2012. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Első adás, 11 perctől.

2012. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!