Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mi van Yorki kutyuso...

Segítség, mi van Yorki kutyusommal?

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem,hogy alszik és amikor felkel nem tud lábra állni , eldől és felnyüszít.Ez kétszer fordult elő , de mindig eldőlt.Azt hittem szédül , megetettem kézből és megitattam.Ma reggel amikor felkelt észrevettem,hogy valami a lábával van mert tartja és nem tud rálépni.Azóta mindig figyelem és ha fekszik akár 2 percet akár 20 percet így kel fel,hogy nem tud lábra állni,sántít.Eddig esze ágába sem volt a kőre feküdni , de most bárhol van ott lefekszik.Ha játszok vele nem letört , csóválja a farkát.Pont most az ágyamon nyüszített fel , odamentem és a mancsát tartotta és mutatta,hogy valami van.Most itt van az ölembe , de olyan furcsa....Mi lehet ez?Egyszerűen megütötte...??Vagy rosszabb?Valami ötökletes betegség??? eddig semmi baja sem volt.Még csak 5 hónapos.Segítesetek légyszii :( JAAJJ most letettem a földre és a feje fölé emelte a lábát ...Nagyon félek :(

2012. jún. 10. 11:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia :( én nagyon sajnállak téged is és a kutyusod is,ha a szüleid nem hajlandók orvoshoz vinni később nagyobb baj is lehet belőle. Mivel 15 éves vagy a szüleidnek kellet volna észnél lenni mikor nektek akarták adni a kiskutyát,hogy ha nem tudtok róla gondoskodni akkor nem fogadjátok el. Így sokkal rosszabb tudom milyen rossz ez az én szüleim is ilyenek voltak a keverék kutyusommal,de az,hogy neked faj kutyád van már gondolkodóba kellet volna ejtenie őket,hogy meg engedhetjük magunknak,de némelyik szülő sajnos ostoba :( és ne haragudj,hogy ezt írom,de a kis kutya csak szenved és,ha nem kap segítséget nem fogod tudni,hogy mi baja. Nincs esetleg nagymamád vagy kereszt szüleid akik támogatnának anyagilag,hogy el tudd vinni dokihoz?Bár,ha kiderül,hogy nagy baj van nem hiszem,hogy a szüleid majd finanszírozzák a költségeit :(
2012. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De aranyooos vagy !!!! :) Végre valaki :) Merem állítani,hogy csak húzódás volt mert most már szinte nem is sántít !! :) Biztos a picike rosszul ugrott le az ágyról és meghúzta a lábát :( Köszönöm,hogy írtál!!
2012. jún. 12. 14:52
 23/24 anonim válasza:
Simán lehet,hogy műteni kell és ha nem viszed el elpusztul. Tudom, nem tudod elvinni,mert 15 éves vagy...mond meg a szüleidmek,hogy hogyha nem viszitek el lehet elpusztul,légy meggyőző,sírj...akármi. Vagy vidd el a dokihoz, mond h nincs pénzed, de legalább nézzen rá,hogy mi van,szüleid nem akartak pénzt adni,de nem birod nézni,ahogyan szenved és tudni szeretnéd mi baja van és azt elszeretnéd mondani szüleidnek,hogy komolyabban vegyék a dolgot,vagy ha nincs baja akkor legalább nyugtasson meg.
2012. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Óhh mondom,hogy már jól van :)))Semmi komoly nem lehetett :)) De köszönöm :)
2012. jún. 13. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!