Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is sokat alszik a...

Nektek is sokat alszik a kutyátok?

Figyelt kérdés
Az enyém az esti séta után elalszik (8 körül) és reggel 9kor is alig akar felkelni. Leviszem sétálni, megreggelizik, aztán megint alszik. De van amikor nincs is csukva a szeme csak fekszik és nézelődik. Majd leviszem délután, hazajövünk játszik kicsit megint alszik, este vacsi séta, és alvás. Normális ez? :D
2012. jún. 11. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz érdemlegeset hozzászólni, akkor légy szíves legközelebb tartsd magad a közismert mondáshoz: Hallgat mint a sír... :)
2012. jún. 11. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond. Minden kutyának megvan a maga személyisége.

Az én kutyám már vén csont, azért alszik sokat.

2012. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Teljesen normális egy kiegyensúlyozott kutyánál!

Olvasd el ezt, nem hosszú:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3059309-a-ti-..

2012. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy iszonyat pörgős német boxerem van. Naponta több órákat viszem lemozgatni, lefárasztani fizikailag és szellemileg is. Mindezek ellenére sose fárad el, viszont ha otthon nincs dolga, vagy nincs vele foglalkozva, akkor elmegy a helyére, és képes akár fél napot is egy helyben nyugodtan tölteni.

Persze amint szólunk neki, bepörög pillanatok alatt. :)


A kutyád teljesen normálisan viselkedik, és szuper gazdája vagy ezek szerint, szuper tükröt mutat rólad a kutyád viselkedése! :) Gratulálok hozzá, így tovább! :)


Amúgy mennyi idős kutyus?

2012. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8 honapos mult. :) tenyleg kiegyensulyozott, es nagyon nyugodt termeszetu :) nagyon jo kutyus
2012. jún. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!