Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis ki írta ezt a listát?

Mégis ki írta ezt a listát?

Figyelt kérdés

Top 10 legrosszabb kutyafajta gyerek mellé:


[link]


Nem csak a fajták felsorolása bosszant nagyon, hanem a fajta leírások is, annyira "amatőr", mintha 30 évvel ezelőtt írták volna, vagy nem tudom.


Például:


"A chihuahua ideges természet, nehezen lehet a "kedvében járni". Ragaszkodik a területéhez, és hajlamos megtámadni az embereket, ha fenyegetve érzi a helyét. "


vagy:


"Rottweiler

Harapása végzetes lehet, ezért nem jó feldühíteni. Ez a fajta képes arra, hogy egyik percben a család legjobb barátja legyen, a másik percben pedig nekitámadni valakinek. "


2012. jún. 12. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az általad kiemelt példákban nincs hiba. A rottweiler veszélyes kutyafajta, ha nincs jól nevelve, nekem majdnem megölte az egyik rokonom!

A boxeres az hülyeség. Mármint a boxer a leggyerekimádóbb kutya a világ, erről híres! Úristen! Már hogyne lehetne gyerekekkel?

2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
A yorkie tényleg nem szereti a gyerekeket. A 101 nagykutyában is mondják, és az nem szokott tévedni, annak lehet hinni!
2012. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Ezen én is kiakadtam! Nekem Pitbullom van ,de nála családcentikusabb és gyerekbarátabb kutyánk még nem volt! Aki ezt megírta semmit az ég egyadta világon nem tud a kutyákról. Én azt tartom ,hogy nincs rossz kutya ,csak rossz gazdi még rosszabb neveléssel!
2012. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
már akkor kiakadtam, amikor az első kutyát megláttam. Nekem úgymond egy dalmata voltam a "dadám", bármit csinálhattam vele, persze anyukám legkisebb pisszenésével irányítani tudta a kutyát. A cikk pedig akkor verte ki nálam a biztosítékot, amikor az akita(melyik?) fajtához betettek egy shiba inuról készült képet. Majd ha az író legalább felismeri azt a fajtát, amit kritizál, akkor majd esetleg hiszek neki. "Az akiták is agresszív állatok. Ha felelőtlenül nevelik őket, és nem megfelelően szocializálódnak, akkor agresszív felnőttekké válnak." Ha behelyettesítjük az akitát bármely másik fajtával, akkor arra ugyanúgy érvényes. vicc az egész cikk.
2012. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nevetséges az egész cikk. Így van utolsó, amivel indokolta az "írónő" az "agressziót", az az összes kutyafajtára igaz. A legnevetségesebb, hogy az agresszió kifejezést még a szakértők (például kutyakiképzők) is csak óvatosan használják, hiszen csak ritka esetekben beszélhetünk tényleges agresszióról. Ami, mint minden hozzá értő tudja, nem fajta függő. Innentől kezdve meg az egész cikk értelmét veszti. Hiszen bármely kutyából kiváltható a támadási hajlam (nem agresszió!), ha rosszul van nevelve, rossz körülmények közt tartva. Az meg szintén minden kutyára rá illik, hogy a harapása veszélyes... Egy Spániel is tud sérülést okozni, főleg kisgyereken.
2012. jún. 12. 19:21
 16/19 anonim ***** válasza:
A fajta összeállításból én arra következtetek, hogy ez egy amerikai cikk fordítása.
2012. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
DALMATA???? Annál jámborabb állat nincs is!!
2012. jún. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Pitbull: Egy tipikusan agresszív kutyafajtáról van szó.


NINCS tipikusan agresszív kutyafajta, csak rosszul nevelt kutya!

2012. jún. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Így van!


12-es!


A 101 nagykutya palotapincsis részén nagyot nevettem. Ugyanis palotapincsi nevű kutyafajta nincs. A 101 nagykutya jópofa kis sorozat, de az sem 100%-osan megbízható.

2012. jún. 13. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!