Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy dobermann mennyivel eszik...

Egy dobermann mennyivel eszik többet mint egy staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
Mennyivel kerül többe a tartása? Részletesen kérném a leírást akinek van tapasztalata. Köszi
2012. jún. 17. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ez függ attol is mivel etetnéd, mert pl. ha egy jo minöségü tápot vennél neki, alig enne többet belöle, de ha esetleg veszel neki hust, abbol joval több kell. és orijen szoktam venni (szerintem az az egyik legjobb) abbol alig kell. nekem bulljaim vannak.
2012. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen minőségibb tápot kapna de persze húsféléket is időközönként. Én annak a híve vagyok, hogy csak táppal nem jó etetni, kell a változatosság a kutyának is. Húsból sokkal többet enne?
2012. jún. 17. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon jól gondolod hogy csak tápot nem akarsz adni neki.

Vannak külön fajtákra specializált tápok,és ebben benne van a dobermann is.Van Dobermannak való Junior(kölyök) tápok,felnőtteknek való és idősebb dobiknak valók is.Rá vannak írva ezekre a tápokra hogy kor és kiló gramm szerint mennyit kaphat.tudok ajánlani neked egy kettőt:Eukanuba,Royal Canin...és sok más.Ez így mind szép és jó csak az áruk igen necces.De lehet kimérten is kérni.Húst meg úgy adjál neki hogy megfőzöd előtte se fűszer se semmi mert az káros a kutyának csirke húst ajánlom meg a sertést de ne legyen annyira zsíros mert hasmenése lehet.Remélem segítettem,sok sikert kívánok a kutyushoz,akár melyiket választod:)

2012. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem eszik többet, mint a stafordshire terrier. mindkét kutya atletikus alkat, sok mozgásra van szükségük, az energiafelhasználásuk azonos. Pontosan a jó kondico érdekében kell a minsőégi táplálás. és igen a tápos husos megoldás nagyon jó.
2012. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen segítettél. Gondolkoztam a Royal Caninen ugyan is jó tapasztalataim vannak vele. Kis testű kutyámnak adtam (természetesen kistestűeknek valót), csak sajnos Ő már nincs köztünk.

Azért gondoltam, hogy többet eszik mert kilóra kicsit több. Akár egy jó 10essel is lehet.

Rokonomnak staffordshire terriere van és volt, hogy vigyáztam rá napokig mikor elutazott. Hozzá mérten gondoltam, hogy mennyi lehet, de akkor nem nagy eltérés.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 17. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!