Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan módszerét kipróbá...

Cesar Millan módszerét kipróbálta már vki etetésnél?

Figyelt kérdés

Egyik részben mutatták,hogy kezével a kutya táljában nyúlkált,amíg a kutya evett. Ezt meg merjem próbálni saját kutyámmal? Vagy ez hülyeség?


Valamint megpróbáltam kutyámtól elvenni a csontot egy seprűvel, de rám morgott, ahogy közelítettem felé.. Elérhető valahogy,hogy a saját kutyámtól visszaveszem a csontot és ő nem morog?


Egyébként mennyire hatásosok Cesar módszerei? Van vmi humbuk,kamu a műsoraiban? Őt hogy nem harapja meg egy agresszív kutya? Tényleg csak az energián múlik?



#kutya #eb #Cesar Millan #kutyákkal suttogó #etetési agresszió #kutya sorozat
2012. jún. 17. 15:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Valamint azt etetésnél alkalmazom,hogy leültetem előtte, s úgy kap kaját. Sőt most olyat is próbálok,hogy én megeszem előtte a vacsorám(ő is látja),s utána kapja meg a kutya a saját kajáját. Kiskorában ugyan nem nyúlkáltam a táljában. Most 1 éves. Oktató nélkül el lehet érni,hogy ne morogjon?
2012. jún. 17. 17:19
 12/24 anonim ***** válasza:
El lehet, ha van hozzá affinitásod, meg elég tudásod, de ugye semmi nem garantálja, hogy lesz eredmény. Ez amúgy egy viszonylag egyszerűen megoldható probléma, de így látatlanban nehéz megmondani, hogy meddig menne el a kutya, márpedig az sokmindent meghatároz.
2012. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%
Milyen kutya? mekkora testnagyságra? Mert egy közepes testűt simán vissza tudsz tartani nyakörvön, hogy ne érje el a tálat, csak akkor, ha nem morog.Persze, ehhez az kell, ne seprűt használj és egyáltalán ne érezz félelmet.
2012. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kár, hogy az még nem eredmény, ha csendben követeli a kaját belefeszülve a nyakörvbe... :)
2012. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én kölyökkorától kezdve csináltam/csinálok vele néha olyat, hogy eszik és belenyúlkálok egy picit a kajájába, csak néhány mp, turkálok benne, meg elveszem etetése felénél leültetem és visszaadom, meg hogy leültetem kaja előtt először eszek én a tányérjából majd eszik ő. Így kopogjam le nem voltak soha falkavezéres gondjaink, ha igen akkor gyakrabban, akár napi szinten csináltam ezeket a gyakorlatokat és soha nincs olyan gond hogy megmorogna vagy akármi
2012. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igen baj. Ha seprűvel próbálod elpiszkálni előle a dolgokat akkor azzal nem érsz el mást, csak kinevetteted magad más előtt, de a kutyától nem fogod könnyebben elvenni a kaját.

Nézd meg még egyszer azt a videót, olvass utána a kutya helyes nevelésének és aztán majd menni fog.

2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

A műsor egy vágott anyag, és ne hidd, hogy őt egy kutya sem harapta meg (csak azt nem mutatják a műsorban). Ez akkor történik meg, ha a kutya jelzéseit nem jól értelmezi. Ugyanis a kutya figyelmeztet mielőtt megharapna (a te esetedben a kutya morgása).

A te problémádat nem lehet otthon partizánkodva megoldani, mert hiányzik a tapasztalatod hozzá. Keress meg egy hozzáértő embert. Nem véletlenül írják oda a minden műsorkezdéskor és közben, hogy ne próbáld meg otthon utána csinálni.

2012. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én a kutyámmal bármit csinálhatok kaja közbe. A tálkájába is túrkálhatok, ha akarnék akkor akár a szájába is kotorázhatnék. De te ne próbáld ki csak azért mert ezt láttad.

Meg seprűvel?? Jó, hogy morgott. Én is morognék, ha egy bottal döfködnének.

2012. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

tegnap 18:37

Hol írtam, hogy feszülő nyakörv? Egyszerűen csak meg tudja akadályozni a tál elérését. Ha nyugton van a kutya, akkor lehet újra az orra elé dugni a tálat.

2012. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"meg tudja akadályozni a tál elérését"


Aminek így ebben a formában (nyakörvvel visszatartva) az ég világon semmi értelme. Úgy kell megakadályozni a tál elérését, hogy fizikailag nem akadályozod a kutyát. Pusztán hanggal, testjelekkel, tekintéllyel. Amit te írtál, az egy értelmetlen bohóckodás.

2012. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!