Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan módszerét kipróbá...

Cesar Millan módszerét kipróbálta már vki etetésnél?

Figyelt kérdés

Egyik részben mutatták,hogy kezével a kutya táljában nyúlkált,amíg a kutya evett. Ezt meg merjem próbálni saját kutyámmal? Vagy ez hülyeség?


Valamint megpróbáltam kutyámtól elvenni a csontot egy seprűvel, de rám morgott, ahogy közelítettem felé.. Elérhető valahogy,hogy a saját kutyámtól visszaveszem a csontot és ő nem morog?


Egyébként mennyire hatásosok Cesar módszerei? Van vmi humbuk,kamu a műsoraiban? Őt hogy nem harapja meg egy agresszív kutya? Tényleg csak az energián múlik?



#kutya #eb #Cesar Millan #kutyákkal suttogó #etetési agresszió #kutya sorozat
2012. jún. 17. 15:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem írok választ, mert a kérdezőnek nem sokat használna a szóváltásunk.

Remélem, a kérdezőnek sikerül kibányásznia az energiáját a csont elvételéhez.

2012. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 zsuzsabazsa ***** válasza:

A cesart is már beoltotta néhány kutya rendesen, harapásilag. Bulldog is meg malamut is meg stb...

Te meg a kutyádat rendesen behergeled a seprűvel való baszinyával.

2012. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Megoldottad már?

Üres tál - kézből beteszel kettő szem tápot-aztán 4-et-amíg eszik, beteszel még egyet. Ha morog, nincs több kaja. Ha nem morog, mehet a következő pár szem. Amíg eszik, egyet kiveszel. Ha morog, vége az evésnek. Ha eltűri, azonnal vissza is dobhatsz szemeket.

Jó játszást!

2012. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%
Szerintem a kutya fajtájától függ!!:)
2012. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!