Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Micsináljak ha kiderül? :S:S

Micsináljak ha kiderül? :S:S

Figyelt kérdés
Kiszökött a NémetDogom és megölte a szomszéd Kuvaszát :SHa tudtok segíteni Légyszives Írjatok! :S
2012. jún. 19. 09:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
A szomszéd kint szokta tartani a kuvaszát .. aztmondja nembántja az embereket az utcán. nyitottam ki az ajtót , hogy viszem sétálni ,de odaszaladt és egymásnak mentek. ez az utca végén van. kiabáltma h HAGYD! de else engedte .utána rugdostam róla le de addigra meghalt a kuvasz :(
2012. jún. 19. 10:17
 12/53 A kérdező kommentje:
Kise merek menni az utcára , nemhogy becsöngessek!
2012. jún. 19. 10:18
 13/53 anonim ***** válasza:
91%

Talán még balhé elején be kellett volna csöngetni mint egy őrült a szomszédhoz hogy jöjjön ki és segítsen neked:/

De nem igaz nem hallotta azért az nem kis hangzavarral jár,nem ha két kutya épp egymást öli?

Nekem kamunak tűnik,de ha nem az akkor ne csak riasztórendszernek vedd a kutyád hanem tartsd úgy is mint egy kutyát!!

2012. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:

Ha az utcán történt, kész, annyi ,nem kell vele foglalkozni.

A házőrzésre tanított kutyának sem kell más kutyájának neki menni. Ezt rosszul tanítottátok meg.

2012. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN ! HOGY LEHET ILYET KITALÁLNI ???????????????????? GONDOLKOZZÁLMÁR ! ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁRNÉK ?HOGY MILYEN KÖVETKEZMÉNYE LEHET ENNEK ??????? NE IDEGESITS MÁR TISZTA IDEG VAGYOKIGYIS!
2012. jún. 19. 10:22
 16/53 anonim ***** válasza:
4%

Látta, hallotta valaki? Mert akkor nem is kell szólnod. Vannak mindenhol "jó " emberek.

Ha nem, mélyen hallgass róla. Sajnálom a kuvaszt, de változtatni már nem lehet.

2012. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Énis nagyon sajnálom a kuvaszt , de sajnos ez nem változtat semmin !
2012. jún. 19. 10:35
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kuvasz nem egy zsebkutya, nem lehet egy harapással elintézni, jó hosszú lehetett a küzdelem, hogy a francba nem tudtál közbelépni??? Elég sáros vagy ebben a dologban, több okból is. Szerintem igenis szólnod kell a gazdának és vállalni a felelősséget a neveletlen kutyád viselkedése miatt. Aztán neveld meg! Ha bocsánatot kérsz és fizetsz is szó nélkül talán nem lesz belőle balhé, de ha valaki véletlen látta az esetet és ő szól a szomszédnak, még per is lehet belőle.
2012. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van ! nagyon sáros vagyok ebben ! de amire oda értem énis .. :S tudom hogy az énhibám az egész ! Délután átmegyek és megmondom !:(
2012. jún. 19. 10:50
 20/53 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne mondd meg! Mi van, ha a szomszéd elmegy rendőrségre, jelent, hogy ilyen-meg olyan veszélyes kutyád van, akit nem lehet irányítani, és elaltatják? Még bírságot is fizethetsz.

És tartsd távol gyerekektől!

2012. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!