Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Micsináljak ha kiderül? :S:S

Micsináljak ha kiderül? :S:S

Figyelt kérdés
Kiszökött a NémetDogom és megölte a szomszéd Kuvaszát :SHa tudtok segíteni Légyszives Írjatok! :S
2012. jún. 19. 09:53
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
A gyerekeimmel és az Óvoda társaival pedig nagyon jól kijön ! Ha ottvagyok , de mostantól senkit nem fogok oda engedni.
2012. jún. 19. 10:59
 22/53 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

A szomszéd nem fog elmenni a rendőrségre, hiszen az ő kutyája szabadon, felügyelet nélkül kint tartózkodott az utcán, ami ugye szintén szabálytalan. De én a te helyedben beszélnék vele. Elmondanám, hogy a két kutya egymásnak esett, és a tied volt az erősebb.

De azért elég fura a dolog, hisz halálig ritkán küzdenek egymással a kutyák, hacsak nem erre vannak nevelve. A gyengébbik előbb-utóbb megadja magát. Az meg, hogy te néhány rúgással besegítettél, gondolom még rátett néhány lapáttal.

2012. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség elszeparálni a kutyádat.Ha az a kuvasz kint mászkált, lehet, kerítésnél már régóta ment az acsarkodás. Csak kihasználta a lehetőséget.Gondolom, nem sok lehetősége volt idegen kutyákkal az életében közös játékra, találkozásra.

Annyit tehetsz, innentől megakadályozod a szökését.

2012. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Ez így van !mindig idegesítette a Kuvasz a kutyámat !
2012. jún. 19. 11:08
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj és beszélj a szomszéddal! Előbb utóbb úgy is ki fog derülni a dolog! Nálunk két kutya jött be az udvarra és nekimentek a kicsinek, majdnem tragédia lett a vége! Mi átmentünk a szomszédhoz, és megfizettettük vele az orvosi költségeket. Feljelentést nem tettünk, pedig okunk lett volna rá! Mindenképpen kérj elnézést tőle, és kárpótold a történtekért! A kutyádat meg nagyon gyorsan neveld meg! Mert az hogy nem hallgatott rád a támadás közben, nagyon veszélyes dolog! Mi lett volna, ha akkor egy ember vagy egy gyerek van ott és nem a másik kutya.... Nagyon veszélyes játék ez így!!!
2012. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
de most hol van a kutya teteme??
2012. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Elakadt a szavam is.Csak belegondoltam,hogyha az én kutyám lenne a kuvasz helyében(nem mehet egyedül utcára)én rohadtul elvárnám,hogy iganis azonnal dörömbölj az ajtómon és mond el mi történt :( Bár nem kerek nekem,hogyan futott oda a kutyád?Nem volt pórázon?Természetesen a kuvasznak se kellett volna szabadon lófrálnia.

A kutyádat nem akarod suliba vinni,hogy legalább az alap visszahívhatóságot megtanulja?

A szomszéd nem kereste még a kutyáját?Nem értem nagyon az egészet..

2012. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hibásak vagytok. Te is és a kuvasz gazdája is. be kell csengetni, és elmondani a történteket. Amugy hova tüntetted a kuvaszt?????????????
2012. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 teszterka ***** válasza:
100%

Két erős, nagy testű kutyáról van szó. Lejátszották a maguk kis harcát. A kuvasz amúgy biztos aranyos volt a saját családjával, de ha szabadon ki-be járhatott és más kutyával balhés volt, akkor sajnos így járt.

Ha van tanú, aki látta kint mászkálni rendszeresen, akkor nem lesz jogi következménye, minek volt szabadon a kutyája?


Valld be neki mindenképp és nem ártana egy engedelmességi tanfolyam a dognak

2012. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Igyvan ! kint akartam ráadnia a pórázt az ajtó elött, meglátta a Kuvaszt (aki mindig idegesitette,töbször is elkergettem) sé egyből rátámadt ! a kutyateteme már nincsen ott tegnap este óta gondolom csak csinált valamit vele a gazdája ! azóta nemmertem kitenni a lábamat az ajtón !
2012. jún. 19. 13:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!