Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most valóban én vagyok a...

Most valóban én vagyok a beteg? Vagy a nagyanyám? Mama: a kutyával alszik, a kutya száját csókolgatja, a nemi szervénél fogja meg folyton, megrágja az ételt és visszaköpi a kezébe és így eteti, az élettársának nevezi.

Figyelt kérdés

Most az a helyzet hogy ez halálosan komoly. felőlem azt csinál az állattal amit akar, de azt állítja még én vagyok a beteg mert szerinte "mindenki" ezt csinálja. ez egy kis kutya. szóval ezért tudja ezt csinálni. nem szólok bele az életébe neki, egészségére, de folyamatosan jár ide a HÁZAMBA hogy "segítsen" a testvéreimnek akikkel együtt lakunk, és van egy macskám. na a mai nap folyamán a kutyája a macskámnak rontott, (mert a kutyát nem szabad egyedül hagyni, mert belehalhat, ezért elhozza magával mindig) és mondtam neki, hogy ne hozza el máskor ha ide akar még jönni. erre a válasz az volt, hogy dehogynem, mert csak itt tudja futtatni... ugyebár a kert... ekkor közöltem hogy kérlek nagymama menj haza, és vidd el a kutyát mert nem hívtunk, de nem ment el. azt mondta hívjam ki a rendőrséget de ő akkor sem megy el, és max kiröhögnek hogy a nagyanyámat ki akarom tenni itthonról... de végül elment, mert nagyon nagyon összevesztem vele. egyébként ő szokta "játékból" a kutyát macskákra uszítani, valszeg ezért ment neki a macskámnak.... Most akkor én vagyok a buggyant, vagy a nagyanyám, akitől megkérdeztem, miért nem házasodik össze a kutyával, a válasza az volt, hogy mert nem lehet....


Félreértés ne essék azt tesz amit akar otthon, az ő élete, de az enyémbe had ne kelljen már a gusztustalankodásokat végignéznem a SAJÁT házamban...


F


2012. jún. 20. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt nem értem, miért kell ideírni, na mind1

amúgy a mamád nem százas

2012. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
atya ég....Nagyon idős már a nagyid, ugye? A papád meghalt vagy elhagyta? Mert akkor egyedül érzi magát. A kutyával pótolja a papádat. Ha meg a papa él és virul, akkor a mamád sajnos szenilis kissé...
2012. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

", a kutya száját csókolgatja, a nemi szervénél fogja meg folyton, megrágja az ételt és visszaköpi a kezébe és így eteti, az élettársának nevezi."


FÚJ! Én is a kutyámmal alszom, és gyakran csókot nyomok a trombitájára (nem a szájára), de a többi, amit leírtál, az elég beteg dolog, mamádnak valami baja van.

2012. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagypapám meghalt, nagyim meg nem annyira idős 70 éves. Kedves első. HOVA írjam? nem tudok mit kezdeni ezzel a problémával, és nagyon nagy szükségem lenne segítségre. anyukám is hasonló de nem ilyen. Tőle csak 2 éve váltunk el, mi gyerekek, amikor is 46 évesen egy 72 éves papát talált magának... szóval a megélhetés, meg minden itt nálunk nagyon nehézkes, és nekem gyomor fekélyem van, és nem kellene idegelnem magamat.
2012. jún. 20. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez mókás egy sztori, bár gondolom neked nem az. Szegény nagyi már nem igazán van a toppon, és ha jól értem, ha lehetne össze is házasodna a kutyájával.

Ha a kérdés az, hogy buggyant vagy-e vagy sem, a válaszom az , hogy nem te vagy az, hanem a nagyanyád. Bocs.. :)

2012. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen ez a kérdés, viszont ha tudsz tanácsolni valamit az ügyben azért sem haragszom meg:)
2012. jún. 20. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy meg is b*szatja magát a kutyával:D:D hát már bocsi de szerintem valami intézetbe lenne a helye :D
2012. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma legegyszerűbb megoldása az, ha a nagyit egyszerűen nem engeded be hozzátok.
2012. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ne haragudj, de a Nagyid egyszerűen felháborító módon bánik a kutyájával és Veletek a leírtak alapján.

Ha más dolgokban is ennyire kiakasztó, szenilis, akkor tényleg lehet, hogy idősek otthonába kellene mennie...ez az Ő érdeke is lehet...de ne hagyjátok cserben, hisz Ő is a családotok része!!! És ha valóban elmegy otthonba, akkor a kiskutyát vállaljátok be Ti!

2012. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!