Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyire súlyos?

Szerintetek mennyire súlyos?

Figyelt kérdés
Most kaptam 1 hete egy kiskutyát és a végbele mintha így kint lenne tehát mintha arany eres lenne.. Nem tudom pontosan. Holnap visszük állatorvoshoz időpontra, csak nem tudom mennyire van okom aggódni. Minden oltást megkapott tiszta helyen alszik de mitől jöhetett ez ki? Köszönöm előre is!

2012. jún. 14. 20:31
 1/5 anonim válasza:
ha más baja nincs, akkor lehet hogy csak valami megártott neki, ha hány is, akkor lehet, hogy "kicsvarodta" a belei. ez gyakran előfordul kutyáknál, kezelhető, de mindenképp hamar vidd orvoshoz!
2012. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi más baja nincs. Eleven, szaladgál minden normális nála. Kenegettük eddig fertőtlenítő szerrel, holnap meg irány a doki. Köszönöm a válaszod. :)
2012. jún. 14. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Holnapig szerintem nem gáz,jobbulást
2012. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, a bűzmirigye gyulladt be, az is produkál ilyet.

Doki szépen kitisztítja, és utána fertőtleníti.

Milyen fajta, és mennyi idős kutyus?

Pl.yorkiknak elég sok problémájuk van a bűzmiriggyel.

2012. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Bűzmirigy problémánál nagyon jól el kell találni a táplálást, hogy se nem túl kemény, sem nem nagyon lágy széklet ne legyen, hanem olyan, amivel szépen, magától ürül.

Érdekes, ezeknél a mai kutyáknál mennyi gond van ezzel, a mezei keverék kutyák nem nagyon küszködnek ilyen problémákkal.:(

2012. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!