Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kertes házban (kertben...

A kertes házban (kertben tartott) kutyáitokat milyen gyakran viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok,ahol a kutya egész nap(esetleg nagyobb területen)szabadon van,kedvére rohan néha az autók stb után a kerítés mentén,illetve játszanak is kerten belül sokat vele.Nem csak kutyáikat kint tartó gazdik véleménye érdekel!
2012. jún. 20. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Azért irigylem a sok ráérős ,céltalanul sétálgatós embert:D
2012. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
MInden nap. Az öreget fél órát, rajta már látom, hogy 20
2012. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
perc után elég neki. A fiatalabbikkal 2 órát minimum.
2012. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a sok választ!Az igazság az,hogy kicsit lelkiismeret-furdalásom van,mivel én sem mindennap viszem őket,viszont 4000m2-en szabadon futkároznak,egymással is gyakran birkóznak,illetve mi is egész nap kint vagyunk,olyankor ápolgatom őket,labdázunk,kötelet húzunk stb.A séta viszont valamilyen szinten,,kockázat"nálunk,mivel tanyán lakunk és két út közül választhatunk,ha itthonról elindulunk-az egyiken fennáll a veszély,hogy egy marha nagy kau ránkront,mint ahogy kerítésen kívül tavaly már meg is tépte a kutyám-a másik pedig erdei út,ami tele van fertőzött kullanccsal.Az idős kutyit én sem viszem olyan gyakran,mert tudom,hogy nem bírja,már csak kínzás neki,főleg ezen a nagy melegen.A két fiatalabbat szoktam inkább,vagy ha csak bringázok,akkor kopómat,ő nagyon bírja a tempót.A másik kettőnek csak szenvedés,nem bírják a hosszú távú kocogást-vágtát.
2012. jún. 21. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!