Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elektromos hajnyíróval levágha...

Elektromos hajnyíróval levághatom a kutyám szőrét?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan levághatod, de ez csak a kutyáé legyen.

Én szoktam venni a Vaterán viszonylag olcsón, de kizárólag a kutyákat nyírom vele.

Üdv.

2012. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le. De olyan is lesz. Ha egyáltalán vinni fogja a szőrét, és nem megy ki az éle miután a fél kutyát lenyírtad. :-)
2012. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan levághatod vele, de arra figyelj, hogy amivel a kutyát nyírod, azt szerintem ne használjátok magatokra.


Viszont arra készülj fel, hogy ha nagyon rossz állapotú a kutya szőre, akkor az emberi hajnyíró gép be fogja adni a dereket a kutya negyedénél-felénél, és dobhatod ki. A kozmetikákban használt nyírógépek nem ugyanolyanok, mint ezek az otthonra kapható haj és szakállvágó gépek, jobban bírják a strapás eseteket is.


Szóval ha nagyon rossz állapotban van a bundája a "páciensnek", akkor olcsóbb elvinni egy kozmetikushoz, aki kb. 4-5.000,- Ft-ért lenyírja nektek, és esetleg még fazont is tud csinálni neki.

2012. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel egy kutyának való szőrnyíró 30-40ezertől kezdődik ezért egy ismerősöm vett a kutyájának (westie) egy férfi hajvágót 16.000 ft ért ! mondván h elég jó minőségű de olcsóbb mint a kutyáknak való! és ahogy az előttem író írta a fél kutyánál elromlott! Én nem ajánlanám :)
2012. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi is próbáltunk már hajnyírót, és még a kutya felénél se tartottunk,de már nem nyírt,mivel ronda lett szegény elvittük kozmetikába és rendbe hozták :D


a kutya szőre vastagabb,tömöttebb az emberi hajhoz képest ,nem véletlenül van külön kutyáknak nyíró gép ami borsos árú, ez van,olcsóbban ki jössz ha elviszed kozmetikába

bár nem tudom,milyen fajta kutyád van,én évente 2x viszem lenyíratni a kutyámat szóval évente 9000 ft a kozmetika bichonom van..

2012. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!