Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezhet, hogy "papucs" a kutyám?

Létezhet, hogy "papucs" a kutyám?

Figyelt kérdés

Rendesen lett szocializálva sok állazttal megimsertettem, és lehet hogy ez volt a baj?


Atrgentin dog, amibvel kb pumára szokás vadászni de az enyém még egy kismacskát is inkább halálra nyalna, mint hogy levadászna egy vaddisznót.


Olyan, hogy semmire nem támad, komolyan, egyszer amikor még nem ismerték egymást a macskámhoz amikor oda ment szaglászni, a macska oda kapott neki, meg ráfujt, és elhátrált, és beállt a lábam mögé... és nézett rám kb ilyen "védj meg, ne engedd ide" szemekkel.


Idegeneket persze ugatja, meg megharapná ha valaki benyúlna, de furcsálom, hogy ilyen az állatokkal.


Lehet, hogy a kutya ragadozó állat, de az enyémben semmi ilyen nincs?



2012. jún. 23. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Cesar Millan-t kéne megkérdezni hogy mért ilyen a kutyád :)
2012. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha láttok valami macskát, kezdj el futni utána és mondd a kutyának: Kapd el! Kapd el! Így én kutyám is rájött, és most már nagyon szeret macskát kergetni.

Tudom, hogy ezért a válaszért le fognak egyesek pontozni. Nem csak azért tanítom a kutyámat, hogy kergesse a macskákat, mert ilyen beteges macskautáló állatkínzó valaki vagyok, hanem mert a régebbi kutyám a tálja mellett feküdt, jött egy macska és a kutya szeme láttára kiette a tányérját. És ezt szeretném elkerülni. Valamint két papagájfiókám is macskák karmának áldozata lett, és még a macskának sem volt ez jó, ugyanis a kalitkán át nem tudta megenni a kis szerencsétlent, csak karmolni és ezzel megölte mindkettőt. Amúgy szeretem a macskákat, de csak azokat a jól tartottakat, nem azokat akik otthon nem is kapnak enni és jönnek megenni a kutyám tápját meg a papagájaimat. Persze ez nem az ő hibájuk. Ja és még valami: a kutyám nem kapja el a macskákat (annak nem örülnék), csak kikergeti őket a kertből. Bocsi a sok szövegért...

2012. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kevés a zsákmányszerző ösztöne. Jóindulatú a kutya.
2012. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!