Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy vannak kutyák,...

Igaz, hogy vannak kutyák, amik azonnal megeszik a gyereket, ahogy az elesik és a földre kerül? Malamut? Egyéb?

Figyelt kérdés

Például a malamutról mondják, főleg róla hallottam rengeteget, hogy azonnal széttépi a gyereket, akivel egy perce még játszott, ha az elesik.


Két kérésem van: most ne hordjanak le a malamut tulajdonosok, mert én csak feltettem egy kérdést, nem állítottam semmit. A másik, ha van egy 14 éves fiad, aki 160 centi, akkor nem ugyanarra gondolunk. Hanem, ha például van egy 6 éves gyerek, aki játszik egy kutyával. Én még tinédzser vagyok, szóval nem gyerek mellé keresek kutyát, vagy ilyesmi, csak érdekel, hogy ezek igazak-e.


Milyen más fajtára igaz még, feltéve, hogy igaz?


2012. jún. 23. 22:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Pontosan ismerem nagyjából a történetet, mert kutyás barátom lakik abban a házban. Persze, nem 100 %-ban tudok mindent, mert nem foglalkoztam vele annyira és így nem ragoztuk túl a dolgot, amikor megtörtént.

A lényeg, nem "ette" meg a gyereket. A gazdák sokban hozzájárultak a történtekhez. Sajnálatos, hogy egy kisgyerek élete ért véget emberi hozzá nem értés miatt.

2012. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Gondolom a kutyát meg elaltatták, nem?


Amúgy én hiszek neked, csak sok ilyet hallani úgy általánosságban is, anélkül, hogy történet fűződne hozzá.

2012. jún. 24. 17:33
 23/39 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne igaz! Az én kutyám roti-nj mix és már 5 gyereket evett meg, ha majd lesz gyerekünk tuti egyet neki adok....
2012. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk a sok közül.Persze, ez is csak egy a sok közül, amit egy újságíró összeszedett az esetről.

Látod, már el is felejtettem, hogy ikrek voltak az áldozatok.Igen régi eset volt.

[link]

2012. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

24-es, köszi!


23-as, te jól érzed magad, hogy arc nélkül eljátszod, hogy sokkal okosabb vagy másoknál? Én legalább kérdezek, ha valami felmerül bennem, és nem rögtön ítélkezek, hanem megkérdezem. Értelmesebb emberek hálásak az ilyesmiért.

2012. jún. 24. 22:41
 26/39 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket. egyébként értem én, hogy a malamut innen jön, de az elesős feltételezés? ezek a csecsemők nem tudtak elesni.
2012. jún. 24. 22:45
 27/39 anonim ***** válasza:
Egyszer valakinek ráesett a gyereke a kutyájára, mire az iejdtében megkapta, és továbbköltötték a kocsmában, mint mondtam. Nagyon, de nagyon sok marhaság ilyen gyökerekkel rendelkezik. Mit gondolsz, azt hogy találták ki, hogy ha meglátsz egy zöld trabantot és megcsípsz valakit, szerencséd lesz? A fél gyerekkorom ennek a jegyében telt, még ma is elmosolyodom, ha zöld trabantot látok, pedig nyilvánvalóan semmi valóságalapja nincs. Az emberek kitalálnak dolgokat, és ha elég sokat mondják a megfelelően hiszékeny embereknek, akkor elterjed.
2012. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Azért a zöld trabant realitásban más szinten helyezkedik el. De rendben van, elhiszem, amit mondotok.
2012. jún. 24. 22:55
 29/39 anonim ***** válasza:
Jó, most hirtelen ez jutott eszembe, de mondhatnám a kutyanyál gyógyító erejét is, vagy hogy a nyers marhahús jó bélférgek ellen (ezt ma hallottam, régen állítólag elterjedt tévhit volt). Valaki valamiért erre a következtetésre jutott, és elterjedt, mert tetszett az embereknek, de se tudományos alapja nincs, se megfigyelések nem támasztják alá.
2012. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
Szerintem ez barmelyik kutyara igaz lehet, ha idegen gyerekrol van szo... A malamut nagyon bekes kutya. Nekem ketto malamutom volt 12 evesen pusztultak el, soha senkit nem bántottak, még csak utánuk sem 'kaptak' senkinek...
2013. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!