Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy vannak kutyák,...

Igaz, hogy vannak kutyák, amik azonnal megeszik a gyereket, ahogy az elesik és a földre kerül? Malamut? Egyéb?

Figyelt kérdés

Például a malamutról mondják, főleg róla hallottam rengeteget, hogy azonnal széttépi a gyereket, akivel egy perce még játszott, ha az elesik.


Két kérésem van: most ne hordjanak le a malamut tulajdonosok, mert én csak feltettem egy kérdést, nem állítottam semmit. A másik, ha van egy 14 éves fiad, aki 160 centi, akkor nem ugyanarra gondolunk. Hanem, ha például van egy 6 éves gyerek, aki játszik egy kutyával. Én még tinédzser vagyok, szóval nem gyerek mellé keresek kutyát, vagy ilyesmi, csak érdekel, hogy ezek igazak-e.


Milyen más fajtára igaz még, feltéve, hogy igaz?


2012. jún. 23. 22:17
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy Te azt írod, elég, hogy idegen gyerek legyen, mások meg csak neveletlen kutyánál tudják ezt elképzelni. Én amúgy nem állítok semmit, de kicsit ellentmondásos a dolog: ha nevelés kérdése, akkor hogy jön ide, hogy békés? Lehet, hogy nem te írtad, csak úgy általánosságban mondom. De köszi a válaszod.
2013. jan. 3. 00:04
 32/39 anonim ***** válasza:
Volt már nálunk pár idegen gyerek (mivel aki nem mi vagyunk, az alapból idegen), de egyik sem lett vacsora, hanem frankó játszópajtások voltak. Igaz, nem malamutom van :D
2013. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Jó, azt én se mondtam, hogy minden kutya ilyen gyárilag, csak megkérdeztem, van-e ilyen fajta. De akkor a többség szerint nincs.
2013. jan. 5. 00:11
 34/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tipikusan az az ember vagy, aki már mindent elhisz. Nem bántásból, sajnos az anyám is ilyen. Évekig nem akarta a közelembe hozni az öcsémet, mert malamutom volt. Aztán, amikor öt éves volt az öcsém ráesett a kutyára. Tudod mit csinált? Nyüszített egyet, aztán össze-vissza nyalta. Normálisan szocializált kutya NEM támad. Senkire. Nekem még bizonyos "kisebbségre" sem. Ha a kert közelébe jöttek mászkált a kerítés mellett és morgott. Egyetlen egyszer támadott emberre, de akkor is csak a karja bánta. Engem védett, mert egy részeg nekem támadt.
2014. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

"Kérdező, te tipikusan az az ember vagy, aki már mindent elhisz."


Szerintem az, hogy kérdést teszek fel, épp annak a jele, hogy nem hiszem el, hanem meg akarok róla bizonyosodni. Amikor ilyen hírek voltak, én még elég kicsi voltam, és idősebbektől hallottam,ezért akkor nem kérdetem utána. De kösz a választ.

2014. jan. 15. 20:20
 36/39 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy nem támadásból írom. Nem tudhatod, hogy ha egy kutya támad, annak nincs-e oka. Márpedig az esetek 99%-ban a gazdája a hibás. Nekünk is volt olyan az utcában, aki láncon tartotta és verte éveken át. Hiába jöttek az állatvédők, azt a kutyát már nem lehett emberek közé vinni. Nekem még építőkockával is dobálta az öcsém (na azért kapott) és mégsem támadta meg. :)
2014. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem bántásból írod, de azért válaszoltam rá, mert szerintem az, hogy kérdezünk épp a kételkedés jele. :D
2014. jan. 16. 10:48
 38/39 anonim ***** válasza:
Egyébként, én olyat is hallottam már, hogy meghalt a gazdája, és inkább éhezett a kutya, de nem nyúlt hozzá. Nem tudom, milyen baleset volt. Már nem emlékszem.
2014. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk, azt, hogy megenné, nem feltételeztem, én idegen gyereket képzeltem, vagy olyat, aki ritkán jön oda.
2014. jan. 16. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!