Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az, ami jó tép kutyának,...

Mi az, ami jó tép kutyának, és mi az, ami rossz?

Figyelt kérdés
Ha a minőséginek mondott tápot a kutya nem szereti, de az állítólag rosszabbat nagyon szívesen eszi, akkor neki kedvezzek? A Pedigreé-t sokan szidják, de szereti. A Eukanuba állítólag jó táp, de attól fájt a hasa. Tudtok mondani neveket, amik jók, és neveket, amik rosszak? Mert nem tudom, kinek higgyek. Nyilván a neten meg a reklámokban minden táp jónak mondja magát.
2012. jún. 24. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A pedigreet azért szereti mert tele van ízfokozóval ami nem jó neki. Az eukanuba nem annyira jó táp itt meg tudod nézni a tápok minőségét:

[link]

Az eukanuba 2 csillagos a hatból ami nem túl biztató. inkább vegyél taste of the wil-det vagy ilyesmit

Ami jó: taste of the wild, acana gabona mentes termékei, orijen, brit

Kevésbé jók: happy dog, dog chow, purina pro plan, eukanuba, royal canin,acana gabonás termékei...

Nagyon nem jók: chappi, pedigree, és az egyéb ilyen szemetek

2012. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rendelj a zoofasteről, mert ott sok jó minőségű tápot lehet venni jóval olcsóbban
2012. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
még,hogy a royal nem jó..ekkora hülyeséget.
2012. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát a royal ne is jó táp, mert tele van gabonával meg kukoricával...
2012. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
egy állatorvost köszönthetik itt? vagy hogy vagy ennyire okos?:O
2012. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok állatorvos, de már etettem ezzel a szeméttel. Amúgy nem azt mondtam, hogy olyan rettenet min pl. a pedigree, de nem is ér a nyomába taste of the wild-nak vagy az orijen-nek. A royal nem jó ár- érték arányban, mert szinte csak a reklámot meg az ajándékokat fizettetik ki.
2012. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Es mi az,hogy a pro plan nem jo ??
2012. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
jólvan 83%-os tőled sem kérnék tanácsot.
2012. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem nem jó csak kevésbé ami azt jelenti, hogy nem vacak, de nem szuper prémium min pl. orijen. Nagyon félre értettétek én nem azt mondom, hogy hulladék, csak azt hogy KEVÉSBÉ JÓ ami nem azt jelenti hogy nem jó csak azt HOGY NEM ANNYIRA csúcs szuper.
2012. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!