Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus valo 2 szobas...

Milyen kutyus valo 2 szobas kis lakasba?

Figyelt kérdés
Kutyat szeretnek.a setalratas nem gond,napi 5x levinnem.csak en reggel 7:30 tol delutan fel kettoig suliba vagyok.levinnem reggel suli elott 1 orara,delutan mikor hazaerek akkor 1-2 orara jatszani,tanulas utan 1 orara,estere fel orara,este furdes elott 10-20 percre.ha meg kissebb napi3x 4x kapna kajat,mikor mar nagyobb napi 2x.olyat akarunk,ami nem eleven annyira,kicsi estleg kozepes termetu,nem hullatja a szoret,nem kerul sokba a nyiratasa.legysui tudtok mondani ilyen fajtakat??meg tanacsokat szeretnek a tartasuktol,apolas,mit vegyunk,milyen oltas,stb,stb...es kutya neveket is mondjatok legyszi!!es milyen nemu kutyust erdemes venni?kan elonyei,hazranyai,szuka elonyei es hatranyai??kosz elore is!!!
2012. jún. 25. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én tacsim is nagyon pörgős, viszont lakásban lakik (hiába a kert, ő mindig bent van). Befogadtam, kb 3 hónap alatt megtanulta a napi rutint: egész nap pihenget meg fekszik, este meg egy másfél-2 órás sétán kitombolja magát. Egy nyugodtabb példány simán elvan lakásban, a pörgősebbek kicsit több időt igényelnek de az is megoldható. Ja és az is fontos, hogy ők nem lépcsőzhetnek a gerincük miatt, szóval kézben kell vinni őket a lépcsőn.
2012. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Petra0011 válasza:
Si-cu IMÁÁDNI VALÓ KUTYÁK! én annyira megszerettem őket hogy 2 si-cum van mondjuk családi házba lakok de nagyon jól elvannak : )
2012. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!