Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsszal futni?

Mopsszal futni?

Figyelt kérdés
1 éves mopszom van. Elvittem futni, 10percet kocogtunk, kb 1 kilométert. Szeretnék vele járni, mert napközben sokat alszik, keveset mozog. Meglepően jól bírta, nem állt le, szomjas se volt, félúton kínáltam, nem kellett neki. De úgy alapjában nem kínzom ezzel? Vihetem rendszeresen is?

2012. jún. 27. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mopszom van, de o biztos hogy nem birna. Egy kisebb seta utan is felorat liheg... De ha O elvezi szerintem vigyed nyugodtan csak alljatok meg ha nagyon elkezd lihegni. Es vigyazz a nagy melegben, mert hallottam mar nehany esetet mopsszal es francia bulldoggal hogy kivittek oket setalni a 35-40 fokban es miutan hazaertek annyira kifulladtak hogy meghaltak... :(
2012. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úristen első, ez komoly....:/ Nekem is mopszom van, elég strapabíró, de én azért félnék, hogy emiatt egyszer már nem kell vinni futni.
2012. jún. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elviheted. Ha belejön, fél órát is bír, nem sprintelve, hanem kocogva, ügetve. Nagyon jó ha megdolgoztatod, nem hagyod elhízni, ellustulni. Nem annyira vészes az a lihegés sem, ha szomjas, akkor igyon, hűtsd le.
2012. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a napon akarja futtatni. hanem a kora reggeli, ill. az esti órákba. menjetek nyugodtan, ugyis látod a kutyán, hogy birja.
2012. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, este 9 után voltunk futni és akkor járnánk. Abszolút bírja, ami engem is meglepett, én arra számítottam, hogy 2 prec után séta lesz a kocogásból is. Csak hát féltem is, nehogy jó kutya módjára csak azért fusson, hogy örömet szerezzen nekem és esetleg túlhajszoljam.
2012. jún. 27. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!