Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire kell figyelnem ha ellik...

Mire kell figyelnem ha ellik a kutya?

Figyelt kérdés
Mikor kell hívni az állatorvost?Pontosan milyen jelek vannak,ha baj van?
2012. jún. 28. 16:05
 1/7 anonim válasza:
0%
ellik xdd a tehen ellik nem a kutya :D
2012. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de a kutya is ellik :-) de én is azt mondom, hogy szül


Mivel tapasztalatlan vagy amikor elkezd lihegni és kaparni akkor hívd a dokit!

2012. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen fajta a kutyus?

Mopsz, és a turcsi orrú kutyáknál, jobb, ha a szülés kezdetétől ott az állatorvos, ezeknél a császár megszokott.

Amúgy, ha erős vérzést tapasztalsz, ha az utolsó kiskutya születése után eltelt 4 óra, és nem jön a következő, pedíg van még benne, ha a magzatvíz elfolyik, és 4 óra múltán sem indul be a szülés, ha az anyakutyának láthatóan nagy fájdalmai vannak, stb.

[link]

Olvasd el ezt, hasznos tanácsok vannak a cikkben.

Üdv.

Majd írd le, hogy ment, mennyi kiskutya lett, hogy viselte a mamakutya, és Te!

Üdv.

2012. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
en akkor is azt mondanam ,hogy fial es nem ellik/szul
2012. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én meg mindig is elliknek mondtam,valószínű ez már így marad... Szóval,egy keverék,tegnap befogadott közepes termetű kutya.Nézem már pár órája,szerintem fialni készül. Nem hiszem,hogy gond lenne vele,csak hogy mégis milyen váratlan dolgok fordulhatnak elő.Felmerült a műtét,de dokival megvitatva úgy döntöttünk majd ellés után.
2012. jún. 28. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:

írd meg, hogy vannak kicsik és a mama is rendben van e

szorítunk :-)


Az állatorvosok is azt mondják hogy ELLÉS és nem azt, hogy Fialás...

2012. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj,bocsi el is felejtettem írni. Minden oké,most jövünk UH-ról,mert kicsit hihetetlen,de kettő db óriásbaby volt benne.Akkora hasa volt,azt hittem legalább 8 lesz. Így viszont már van is a kicsiknek gazdija,családon belül.A szukát meg kiírta a doki műtétre.Minden jó ha a vége jó.Egyébként a fekete mamának,2 szinte hó fehér kölyke lett. Jól néznek ki...Köszi mindenkinek...
2012. jún. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!