Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy rottweiler kan kutya...

Egy rottweiler kan kutya mikor kezd jó házörzővé válni?

Figyelt kérdés
Az enyém 1 éves múlt és tegnap előtt bejöttek az udvarra és leszedték minden gyümölcsöt. (köszmétét,szedret,fehér epret,málnát,meggyet...) A rotim nem is ugatott és nem is csinált semmit. Szerintem aludt. Mikor kezd jobban területet védeni?

2012. jún. 28. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
1 rottweiler 1 évesen nem igy viselkedik tuti génhibás:) altasd el
2012. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Inkább neked kéne elaludni szerintem...
2012. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mától egy kicsit komolyabb vagyok vele. Nem vagyok olyan véleményekre kíváncsi,hogy altasd el vagy lövesd le. A szülei jó őrzővédők. Ma már délutántól nem hajlandó abbahagyni az ugatást. Minden mozdulatra,neszre elkezd ugatni és morogni. Nem tudom,hogy mi van vele,de valamit kezdek vele. Biztos,hogy nem válnék el tőle semmi áron,mert már családtag.
2012. jún. 29. 21:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez viszont a másik véglet. A kutya akkor ugasson, ha oka van rá. Ha Te megjelensz, akkor pedig abba kell hagynia. Gyakoroljátok.
2012. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Lövöldöztek a szomszédnál és a kutya bevadult. Amikor kimentem egy kicsit megnyugtattam és a szomszédoknak mondtam,hogy fejezzék be,mert a kutyát nagyon idegesíti. Amúgy rájöttünk,hogy a cigányok hátra szoktatták a kutyát egy kis jutalomfalattal. Vettek egy pitbullt is.
2012. jún. 29. 22:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha számít a kutyád Neked, akkor nem házat őriztetsz vele. Amiért kajával hátra szoktatták, annak annyi az oka, onnantól úgy jönnek-mennek nálatok, ahogy ők akarnak.

Szerelj fel mozgásérzékelő lámpát, a kutyát pedig csukd be védett helyre. Nem fogja megvédeni a kertedet. Erről viszont nem a kutya tehet.

2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Imádom a kutyámat,de egy rottweiler nem baba kutya. Ez egy komoly kutya ami megvédi saját magát is,ha kell. Holnap elkerítem a hátsó részt. Előkerestem a csibész kart és nézegetek iskolák után is. Köszönöm az értelmes válaszokat.:)
2012. jún. 29. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!